Najnowsza propozycja od Kozackiego Mopsa nawiązuje prostotą do lat 70-tych. Zainspirowana jest wdziękiem dziewczęcej sylwetki połączonej z charakterystycznymi, militarnymi elementami.

Minimalistyczne formy oscylują w kolorach czerni, bieli, pudrowego różu i khaki, a ich uniwersalność sprawia, że każdy element może służyć za bazę do wykreowania stylizacji skrojonej do indywidualnych potrzeb. Projektanci stawiają również na przyciągające wzrok, charakterystyczne elementy garderoby, takie jak hafty, przypinki, kraty, marmurkowa ekoskóra, frędzle czy kieszenie 3D. Kozacki Mops, jak zwykle postanowił stworzyć kolekcję nie tylko niebanalną, ale również funkcjonalną: koszula może służyć za sukienkę, a tunika za bluzę i odwrotnie. Parka natomiast może być stosowana zarówno w cieplejsze jak i chłodne dni z uwagi na zastosowanie dodatkowego ocieplanego elementu, który można zakładać lub zdejmować w zależności od potrzeb. Nie zabrakło również bestsellerowych sukienek. W kolekcji znalazły się również mocne, emanujące energią fasony z autorskimi psimi haftami, silnym militarnym charakterem.

Kozacki Mops stawia na polską bawełnę i wysokiej jakości wytrzymałe mieszanki tkanin, wybrane z pełną świadomością funkcji, jaką mają sprawować przy konkretnym fasonie oraz warunków atmosferycznych. Przy tworzeniu kolekcji Kozackiego Mopsa zaangażowane są dwa pokolenia – matka i córka, które zapewniają, że mopsy są dla nich inspiracją i towarzyszą im od konceptu po skończone propozycje.

Zobaczcie kolekcje Kozacki Mops na pakamera.pl

info: kozacki mops