Paryż, Mediolan, Tokio, Nowy Jork… to tylko niektóre z miast, które odwiedzają modelki. Jednak nie wszystkie mają szansę chodzić po wybiegach czy pozować do sesji w tych stolicach mody. Wszystko zależy od wyboru odpowiedniej agencji modelek i modeli. 

By mieć odpowiedni start w karierze warto poświecić więcej czasu na odnalezienie agencji, która nie ogranicza się tylko do rynku europejskiego. Jedną z takich jest właśnie Mango Models. Działająca od 2000 roku, jest jedną z najdłużej działających tego typu agencji w Polsce. Założycielka jest Monika Sowińska, która dzięki świetnemu zmysłowi sprawiła, że nazwa Mango Models jest rozpoznawana na całym świecie. Dzięki temu ponad 90% modeli będących pod ich skrzydłami, współpracuje z najlepszymi agencjami na całym świecie, biorąc udział w kampaniach, reklamach i pokazach mody – od Nowego Jorku przez Tokio i dalej.

Oczywiście agencja działa również bardzo prężnie w Polsce. Modelki i modele z Mango Models możemy zobaczyć również w specjalnych sesjach  dla  Pakamera.pl i Example.pl. Dzięki dziewczynom, które mają światowe doświadczenie i zdolnym fotografom efekty są zawsze oszałamiające. Zresztą nie raz, sesje wyprodukowane z pomocą agencji Mango Models były ciepło przyjmowane w środowisku modowym, ale4 i nie tylko. Najnowszym tworem jest film promujący, który obejrzycie tutaj!

Foto: od 1 do 5  Ania Pińkowska / od 6 do 10 Magda Pawluczuk i Basia Misiurek