Interesujesz się ekologią i wzornictwem?

Umiesz projektować i chcesz zaangażować się w ochronę przyrody?

Uwolnij kreatywność, zaprezentuj swoje pomysły i weź udział w konkursie pod nazwą „Gadżety dla planety”. Stwórz własny projekt modnego eko-gadżetu, który wśród ekologicznie świadomych internautów wyznaczy modę na zachowania promujące ideę FSC®. Podstawowym przesłaniem idei FSC jest podejmowanie działań w kierunku zapewnienia równowagi ekosystemów poprzez prowadzenie odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Do wygrania 5 000 zł lub jedna z pozostałych nagród. Partnerami konkursu organizowanego przez Tetra Pak® są FSC Polska (Forest Stewardship Council®) oraz Fundacja WWF Polska.

Prace konkursowe należy zgłaszać od 11 czerwca do 11 sierpnia 2013. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą zaprezentować swoją eko-twórczość.

Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu modnego, ekologicznego gadżetu, kojarzącego się z troską o lasy, który oddaje ideę FSC. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie www.posadzdrzewo.pl/konkurs i wypełnić formularz zgłoszenia pracy. Każdy z uczestników może zgłosić w konkursie maksymalnie trzy prace.

Trzy główne nagrody przyznawane przez kapitułę konkursową to:
•    nagroda główna I stopnia  w wysokości 5 000 zł,
•    dwie nagrody główne II stopnia po 1 000 zł każda.

To jednak nie wszystko. Każda ze zgłoszonych prac znajdzie się w galerii konkursowej na stronie www.posadzdrzewo.pl/konkurs i będzie miała szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dodatkowych, przyznawanych przez internautów w specjalnym głosowaniu. Autorzy trzech, wybranych przez internautów prac, otrzymają czytniki eReader PocketBook.

Na głosujących czekają nagrody w postaci 10 bonów o wartości 100 zł, do zrealizowania w sklepie internetowym Pakamera.pl. By wygrać, głosując na ulubioną pracę, internauci powinni zaproponować hasło promujące ideę FSC. Na prace konkursowe głosować można do 10 września.

Konkurs pod nazwą „Gadżety dla planety” to kolejne działanie Tetra Pak, realizowane tym razem wspólnie z FSC Polska, przez które firma promuje zrównoważoną, korzystną i opłacalną gospodarkę leśną. Inicjatywę konkursu wspiera także Fundacja WWF Polska. Wszyscy partnerzy akcji podkreślają w swoich misjach troskę o środowisko naturalne.

Weź udział w konkursie pod nazwą „Gadżety dla planety”. Szczegółowe informacje na temat idei, nagród oraz regulaminu znajdziecie na stronie www.posadzdrzewo.pl/konkurs.

Adobe Photoshop PDF