Jak sama nazwa wskazuje – włącz się do gry, bądź aktywna, bierz udział, nie ważne w jakich jesteś okolicznościach zawsze jesteś najlepiej ubraną kobietą!
Kolekcja Agnieszki Kawala-Surma adresowana jest do kobiet mających ugruntowaną pozycję społeczną jak również do kobiet lubiących dobrą zabawę, co nie koniecznie musi wykluczać te pierwsze.
Jest to kolekcja z mocno zaznaczoną tendencją karnawałową, chociaż znajdziemy tutaj także kreacje klasyczne jak np: żakiety,spódnice czy tez sukienki.
Projekty dobrze dobrane skrojone i uszyte taka filozofia świetnie wpływa na produkt finalny. Wszystkie kreacje żakiety, futra, sukienki są inspirowane latami 80-tymi. Pomysł asymetrycznych bluzek to back in time, ceniony przez największych kreatorów i skutecznie do dziś powielany.
Kawala -Surma daje gotowy przepis na kreacje i sukces. Tak modne w tym sezonie, getry, leginsy, cekiny i futra jeszcze bardziej podkreślają kobiecą naturę. Eko futro szynszyla, lamy, dzianiny, jedwabie, wełny, bawełny materiały zgodne z naturą i materiały szlachetne, każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Kolekcja utrzymana w kolorystyce dobrze znanej dla niejednej kobiety, interesującej się modą : róż, popiel, złoto i błękit paryski jako akcent. Kolorystyka jak najbardziej szampańska. Projektantka zostawia nam wybór w dobraniu dodatków, albo zmyślnie prowokuje bogactwem kolekcji tak, aby została nam tylko dobra zabawa.

Projekty są tak przekrojowe że otwierają już nowy sezon jesienno zimowy jak np: futerka z krótkimi rękawami. Trafiona kolekcja. W Polsce jak widać też można. Do kupienia w Bazaar.pl

W takich strojach chce się bawić być wolną nawet w tych dziwnych czasach odrobina karnawałowego szaleństwa jest świetnym sposobem na nudę.

surma

foto: Anna Ciupryk