Kochani! Dopiero dzisiaj udało nam się uporać z fotorelacją z kiermaszu mikołajkowego! Było super! Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie. Tegoroczny kiermasz mikołajkowy przeszedł nasze wszelkie oczekiwania. Już pierwszego dnia sprzedała się ogromna ilość prac. Podczas imprezy zaprezentowaliśmy prace ponad 300 Artystów i Projektantów Pakamera.pl. Odwiedzały nas najróżniejsze osoby. Fajnie, że całe rodziny postanowiły z nami spędzić choć fragment niedzieli. Dzieciaki  bawiły się w kąciku z zabawkami. Przyszłe mamy wybierały literki z imionami dla swych pociech. Niesamowite szaleństwo w „dziale” z torebkami, gdzie niektóre modele wzbudzały duuże emocje. W międzyczasie swoją obecnością zaskoczył nas Teleekspress, który filmował nasz kiermasz i pokazał w niedzielnym wydaniu oraz Radio Trójka 🙂 Bardzo dziękujemy!

Najbardziej cieszy nas to, że co roku widzimy te same twarze. Co znaczy, że nas lubicie:) A to daje nam mega satysfakcję :).

Już pracujemy nad tym aby na nadchodzącym kiermaszu świątecznym było jeszcze lepiej http://www.facebook.com/events/149050248532315/ wyciągamy wnioski z pierwszej imprezy i poprawiamy wszystkie „niedociągnięcia”. Prac będzie jeszcze więcej, również od projektantów, którzy na pierwszym kiermaszu nie pojawili się. Szykujemy niespodzianki dla najmłodszych i wiele innych, o których już niebawem. A poniżej zdjęcia … tak było :)… To tylko niektóre zdjęcia 🙂

Tu Mała Nina w swojej nowej czapce 🙂

Mega ekstra neonowe kalosze !

muffiny goodies 🙂 P Y S Z N E !

Thuy i Mateusz (mnie nigdzie nie ma, tylko ja biegałam z aparatem)