Lato i sezon festiwalowo – wakacyjny w pełni. Jak w takim okresie spędzić czas w mieście? Najlepiej na popularnych „nocnych marketach”, które dostarczają wszelakiej rozrywki. Grand Bazar jedzie na wakacje sprawdzić jedno z takich miejsc w Poznaniu.

Podczas lipcowej wyjazdowej edycji targów zapoznacie się z ofertą lokalnych wystawców z Poznania, jak również Wrocławia i Warszawy. Wszystko to na Nocnym Targu Towarzyskim, który działa przy dworcu kolejowym. Miejsce inspirowane azjatyckimi marketami, gdzie zakupowy szał miesza się z próbowaniem nowych dań i smaków, poznawaniem nowych rzeczy i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
Zaprezentuje się tutaj kilkadziesiąt młodych marek oraz projektantów ubrań (Yeah Bunny, You by Tokarska), dodatków (Alicja Getka Lab, Fascynatory) i biżuterii (Ewa Ziarko). Nie zabraknie strefy vintage (Soma Vintage Shop). Pojawią się również: ceramika, design, dodatki do domu (Lutumursi), rośliny (Zarośla, Sobótki) i kosmetyki (Mydlarnia u Franciszka, Eterycznie). Targom towarzyszyć będą spotkania i warsztaty. W trendzie zero waste będziecie mogli nadać swoim ubraniom nowe życie, a pomoże Wam w tym Znacznik Studio podczas warsztatów sitodruku. Będziecie też mogli zapoznać się z tajnikami tworzenia olejków eterycznych lub nauczyć od zera rysunku akwarelowego.
O Wasze podniebienia zadbają restauratorzy z całego Poznania oraz foodtrucki. A czas umili muzyka.
Jeśli jesteście z Poznaniu, nie może Was tu zabraknąć!

GRAND BAZAR
22 lipca (sobota) 2018 r.
Targi: 12:00 – 20:00; Program warsztatów: 14:00-17:00
Nocny Targ Towarzyski, ul, Kolejowa 23, Poznań
fb: https://www.facebook.com/events/654835524867733
wstęp bezpłatny