Kiermash I Lato na Hali

Na lato KIERMASH chce pokazać Wam zupełnie nową lokalizację na krakowskich Błoniach – Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. To będzie niesamowity weekend. Moda, pyszne jedzenie i pełen chillout w otoczeniu słońca i zieleni.

Szukając nowych przestrzeni w Krakowie nie mogliśmy pominąć Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Latem to miejsce na krakowskich Błoniach wydaje się idealne dla wszystkich, którzy chcą przedłużyć sobie majówkę o jeden weekend.

Będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się. Nasi wystawcy pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Letnia edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, design i… wszelkie inne dodatki.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy poza zakupami nie zagwarantowali Wam prawdziwie chilloutowego weekendu. Będzie piękna pogoda i doskonałe jedzenie, m.in. z SZCZĘŚCIE Bistro & Grill, nowym miejscem na krakowskiej mapie gastro. Tym razem stawiamy na burgery. W bardzo różnych odsłonach, mięsnych i wege. Nie zabraknie również foodtracków z pizzą czy azjatyckimi specjałami.

Serdecznie zapraszamy do Strefa Kawy, która zostanie stworzona we współpracy z Sanremo Polska i Kawosfera – kawa ekspresy i serwis. Na najlepszych ekspresach Sanremo będą parzyć kawę dwie polskie palarnie – HAYB Speciality Coffee oraz I Love Coffee – palarnia. Nie zabraknie także krakowskich kawiarni, które zapewnią przepyszne ciasta i inne słodkości. Na stanowisku Raw Nest znajdziecie dużo witamin w postaci świeżych soków i smoothie. W ten słoneczny weekend podczas chilloutu na Błoniach, nie obędzie się także bez rzemieślniczych lodów dla ochłody!

Rodzice, Was w szczególny sposób Kiermash zaprasza do strefy Kraków ŁAŁ. W jednym miejscu znajdziecie to co najfajniejsze dla maluchów! Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Wasze pociechy będą naprawdę zachwycone.

Nie zapominamy również o miłośnikach zieleni. Szczególne miejsce na trybunach Hali zajmą Planty – targi zielonych wnętrz. Z nimi stworzycie w swoich mieszkaniach „lato przez cały rok”.

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem mówią:

” Karcher Hala Cracovia i ogromna przestrzeń na Błoniach to naprawdę idealne miejsce na weekend. Czas tutaj staje w miejscu. Po zakupach można iść na spacer, rolki, deskę, czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. My oczywiście największy nacisk w Kiermashowy weekend chcemy położyć na promocji i sprzedaż lokalnych i polskich producentów. Ale wiemy, że dobry chillout jest równie ważny. I miejsce. A miejsce znaleźliśmy dla Was wyjątkowe. Dziękujemy Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych za rozpoczęcie z nami nowej, targowej przygody.”

Chcecie dowiedzieć się więcej?
Zerknijcie na wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/427466078022240/

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków
www.krakow.pl