Keep rollin’ :: magia azjatyckiej pielęgnacji rollerami

W Azji od lat praktykuje się masaże twarzy dla zachowania młodości oraz dobrego stanu cery. Rollery doskonale działają na skórę, oczyszczają układ limfatyczny, spłycają zmarszczki. Dodatkowo każdy kamień posiada odpowiednie właściwości przypisane do znaku zodiaku. Czy warto spróbować masażu z kryształu?

Keep rollin’ – rollery to wspaniali sprzymierzeńcy twarzy, działają oczyszczająco na układ limfatyczny i spłycają zmarszczki. Kamienie uspokajają i przynoszą ulgę a także podnoszą skórę tkanki. Do masowania twarzy rollerem można użyć ulubionego olejku lub maseczki w płachcie, by poprawić efekt nakładanego specyfiku. Taki masaż jest bardziej skuteczny niż masaż manualny, do tego jest delikatny oraz bardzo bezpieczny. Najbardziej znanymi modelami rollerów są te z jadeitu czy różowego kwarcu, który nazywany jest, uwaga – kamieniem „miłości”. Jadeitowy roller służy do drenażu limfatycznego, pomaga zmniejszyć cienie i worki pod oczami.

Kamienie też chłodzą, czyli obkurczają naczynia krwionośne. Można je trzymać w lodowce, ale na pewno nie w zamrażalce, wówczas spełnią swoje zadanie a dodatkowo zimny roller pozwoli zamknąć pory. Wierzy się nawet, że niektóre z nich chronią przed wampirami energetycznymi.

I najważniejsze, przyjemność płynąca z samego rytuału masażu twarzy rollerem przynosi ulgę, działa wręcz relaksująco, spróbuj sam/a i nie pożałujesz! Sprawdź naszą selekcję z wybranymi rollerami, maseczkami i olejkami – keep rollin’, stworzoną wspólnie ze specjalistami działu Beauty platformy Pakamera.pl.

Czasami najprostszy sposób pielęgnacji wydaję się najlepszy!