Kamil Kempiński i jego nowy TikTokowy hit!

Po pozytywnym przyjęciu wydanego w ramach projektu FONOBO Pitcher singla – „Ostatnia piosenka o Tobie” oraz serii filmików o nieudanych randkach opublikowanych na jednej z najpopularniejszych platform internetowych, Kamil Kempiński prezentuje swój nowy utwór. Kawałkiem „Red Flag” artysta z przymrużeniem oka oddaje hołd wszystkim tym, którym zdarza się nie dostrzegać tzw. “czerwonych flag”.

„Red Flag” to kolejny singiel Kamila Kempińskiego wydany nakładem wytwórni FONOBO Label. Za jego produkcję odpowiadają Pedro i Francis, czyli Mikołaj Vargas i Szymon Frąckowiak znani ze współpracy z Matą i Smolastym.

Utworowi towarzyszy teledysk, w którego nagraniu udział wzięli znani Instagramerzy i TikTokerzy, m.in.: Jan Strojnym (@janekstrojny), Maria Marek (@mvriamvrek), Julia Amanowicz (@ciepleskarpety), Karolina Wojtkun (@monotonnie), Łukasz Szywalski (@_lukszy_). Klip zrealizowany został w warszawskim OTAKO studio.

Kamil Kempiński to pochodzący z Bydgoszczy dwudziestojednoletni student weterynarii. Jego przygoda z muzyką zaczęła się trzy lata temu, gdy spontanicznie stworzył swój pierwszy utwór. Początkowo został on schowany do szuflady, ale młody artysta w końcu zdecydował się podzielić nim ze światem.

„Wszystkie moje teksty są osobistą formą wyrzucania z siebie emocji, które się we mnie kumulują. Swoją twórczość traktuje jak własny pamiętnik, a każdy utwór jak pojedynczy wpis. Wszystkie słowa płyną prosto z mojego serca i mam nadzieję, że od teraz zaczną trafiać do słuchaczy” – opowiada o swojej muzyce Kamil.

Po więcej nowości muzycznych zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.