Jestem Slow #wiosna w ostatni weekend marca!

Jestem Slow #wiosna w ostatni weekend marca!

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja Jestem Slow, która zwiastuje premierowe kolekcje rodzimych twórców na nadchodzącą wiosnę. Już 27 i 28 marca Elektrownia Powiśle w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków. 

W ostatni weekend marca, już po Dniu Kobiet, a jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Idealny termin, żeby odświeżyć szafę na wiosnę! Bo nic tak nie cieszy po długiej zimie jak zmiana garderoby na lżejszą, prawda?! Zrób to razem z nami w rytmie #slow.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

Edycja wiosenna Jestem Slow odbędzie się pomimo epidemii koronawirusa – ale przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, skosztować pyszności, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek. – przekonuje Izabela Miłosz – Damaziak, partner w Grupie Slow.

Odkryj mądre i zdrowe podejście do konsumpcji. Poznaj i pokochaj lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

Więcej informacji na wydarzeniu na FB: https://fb.me/e/3p9BTEe1K

Kiedy i Gdzie?
Kiedy: 27 – 28 marca
Gdzie: Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.
WSTĘP BEZPŁATNY
PARKING 1 H GRATIS

W Elektrowni Powiśle znajdziesz dwa autorskie butiki Jestem Slow:
– Jestem Slow Concept Store (II piętro); znajdziesz tu produkty od ponad 50 polskich twórców!
– Jestem Vintage (poziom -1) piękne ubrania i rzeczy z drugiej ręki!
Dołącz do wydarzenia! Zaproś rodzinę i znajomych!