Zima nie chce odpuścić! Chcielibyśmy założyć już lekkie płaszcze i cienkie kurtki, by poczuć wiosnę, jednak nie jest to jeszcze nam pisane. Ciągle musimy chronić się przed mrozami, dlatego postanowiliśmy podejrzeć jak ubierają się mieszkańcy jednego z najzimniejszych miast – Moskwy! Oto moda uliczna prosto z Rosji.

Street style z ulic Moskwy to niekończące się źródło inspiracji modowych na mroźne dni. Mieszkańcy stolicy Rosji doskonale wiedzą jak ubrać się ciepło, pozostając przy tym bardzo stylowym. Puchowe kurtki, długie ocieplane płaszcze, futra i kożuchy, a to wszystko połączone z postsowiecką stylistyką. Nie brakuję tu więc osób, które wyglądają jakby dopiero wyszły z rave’owej imprezy.

Moskiewska moda uliczna nie jest tak wymuskana jak w Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku. Nie jest to też grung spotykany w Londynie. Tu jakby czas lekko się zatrzymał, i jakiś podróżnik w czasie zostawił im kilka modnych gadżetów. Street style z rosyjskich ulic należy zdecydowanie do jednego z naszych ulubionych. Jest ciekawy, charakterny i pokazuję inną stronę mody. Zdecydowanie warto śledzić!

źródło: vogue.com