Na nowych okładkach czasopisma Variety nie znajdziecie standardowych kadrów z uśmiechniętymi celebrytami. Choć z drugiej strony, premierowy numer poświęcony jest drugoplanowym aktorom grającym w najpopularniejszych serialach amerykańskich.

„Dziewczyny”, „Mad Men” i „Breaking Bad”. O tych serialach słyszał prawie każdy, nawet jeśli nie jest fanem amerykańskich produkcji telewizyjnych. U boku Leny Dunham, Jona Hamma, czy Brayana Cranstona wyrosły nowe gwiazdy, grające role drugoplanowe. Mowa o Christinie Hendricks, Allison Williams oraz o Aaronie Paulu.

To własnie tej trójce dedykowano najnowszy numer magazynu Variety. Wydawany od 1905 roku tygodnik zajmuje się tematyką rozrywkową (kino, TV, teatr, muzyka, technologia). W ostatnim tygodniu redakcja omawia rozwój kariery wspomnianych wcześniej aktorów.

Z tej okazji opublikowano również sesję zdjęciową. To co ją różni od innych edytoriali to okładka składająca się z niezwykłego kolażu autorstwa  Petera Hapaka. Nowy trend, czy jednorazowa akcja?