Już w najbliższą sobotę do Polski przyleci multiinstrumentalista i bardzo znany producent muzyki elektronicznej – Gui Boratto, który jest znany m.in. ze świetnych remiksów dla Massive Attack i Mobyego. Artysta wystąpi w warszawskim klubie Smolna.

Gui Boratto to urodzony w brazylijskim Sao Paulo producent, który oficjalnie zadebiutował kilkanaście lat temu, a szersza publiczność poznała go po wydaniu świetnego albumu pt. „Chromophobia” w cenionej wytwórni Kompakt. Od tamtego czasu artysta wyprodukował jeszcze cztery płyty, a ostatnia z nich pt. „Pentagram” trafi do sklepów na dzień przed występem w przestrzeniach klubu Smolna. Autorskie kompozycje to jednak nie wszystko, bo Gui jest również docenianym remikserem, o czym świadczą m.in. przerobione przez niego utwory od tak uznanych artystów, jak Massive Attack, Moby czy Pet Shop Boys. Obok niego, 16 czerwca w murach klubu Smolna wystąpią również Sincz, Agim, Discox i Narrenhaus.

Zanim jednak na Smolnej wystąpi Gui Boratto, noc wcześniej odbędzie się wydarzenie w klimatach mocniejszych brzmień elektroniki. Jego bohaterami będą Monoloc, który wystąpi live z autorskim materiałem, a także Setaoc Mass i lokalna czołówka w składzie: Leon, Anja Kraft, Terstin, Deaf Can Dance i Foxall.

Wydarzenie: facebook.com/events/1957658427604442/