Grunt i Woda :: TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE

Klubokawiarnia Grunt i Woda to miejsce tętniące życiem, które na dobre wpisało się w wypoczynkowy klimat Warszawy. W tym sezonie otwiera się po raz czwarty by kusić swoich gości  ciekawymi wydarzeniami, atmosferą i przyjazną dla środowiska przestrzenią, tworzoną z wyobraźnią i pasją. 

Tegoroczny, bogaty program „Grunt to dobry plan”, zapowiadający wydarzenia w sezonie letnim, zachęca stołecznych bywalców do odwiedzin i korzystania z propozycji organizowanych na miejscu w ciągu dnia i w letnie wieczory. Czymże jednak jest planowanie lata w mieście, bez hucznego przywitania się z miłośnikami nadwiślańskich imprez? Oficjalne otwarcie Grunt i Woda startuje 13tego lipca o godzinie 20:00, na Bulwarze Flotylli Wiślanej, między mostem Poniatowskiego, a Płytą Desantu.

Imprezą otwierającą będzie, pełen gorących hitów TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE! Oczywiście nie zabraknie autorskich, fantastycznych drinków i smacznego jedzenia, które z pewnością doda energii podczas dzikich tańców.

Lokal nie kończy się na imprezach. Ofertą odpowiada na potrzeby każdej grupy wiekowej i zawodowej. Jest dostosowany dla niepełnosprawnych. Coś dla siebie, znajdą tu zarówno sportowcy, zakochani, single, imprezowicze, dzieci w każdym wieku, seniorzy jak i rodzice, a nawet Wasi pupile.

„Klasycznie, w sobotni wieczór zapraszamy na nocne tańce w ramach cyklu imprez „Zatrząś Gruntem”. Atmosferę na miejscu rozgrzeje koncert TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE”

Klimatyczne miejsce przyciąga uwagę wieczornymi eventami przy autorskich, fantastycznych drinkach i smacznym jedzeniu, skupiając przy tym fanów dobrej muzyki na imprezach z mocno wyselekcjonowaną i różnorodną nutą.

Bawimy naszych gości akustycznymi koncertami, kursami tańca, potańcówkami kubańskimi i zdrową dawką rock and rolla. W tym roku naszą kulturalną odsłonę wzbogaci kabaret improwizowany i jego piosenki” – dowiadujemy się od właścicieli.

Jednak Grunt i Woda to lokal, który nie kończy się na imprezach. Ofertą odpowiada na potrzeby każdej grupy wiekowej i zawodowej. Jest dostosowany dla niepełnosprawnych. Coś dla siebie, znajdą tu zarówno sportowcy, zakochani, single, imprezowicze, dzieci w każdym wieku, seniorzy jak i rodzice, a nawet czworonożni pupile.

Grunt i Woda to jedyny lokal nad Wisłą, który może się pochwalić pełną infrastrukturą dla rodzin z dziećmi. W każdy weekend prowadzone są bezpłatne animacje i warsztaty kulinarne dla najmłodszych, w których równie chętnie biorą udział rodzice. W ramach autorskiego bloku Dzieciaki nad Wisłą, najmłodsi Warszawiacy będą mogli wpaść do Gruntu na bezpłatne zajęcia rekreacyjno-edukacyjne takie jak: Muzosensorki, Akademia
Młodego Sportowca czy Teatr dla dzieci.

Dzięki pomysłom na lato w mieście, rodzice będą mogli spędzić miło czas mając swoich podopiecznych tuż obok, a dzieci będą się świetnie bawić korzystając z atrakcji, które stawiają na równi przyjemność i rozwój. Klubokawiarnia została stworzona przez mamy i z myślą o mamach.

Wychodząc na przeciw przyszłym i świeżo upieczonym mamom, zaprosiliśmy do współpracy Aleksandrę Wilk Przybysz, która poprowadzi cykl spotkań parentingowych

W tym sezonie będzie wyjątkowo aktywnie nad Wisłą. W gruntownym planie tegoroczną premierę mają zajęcia na zdrowy kręgosłup i pilates, organizowane z myślą o warszawskich seniorach. Panie będą mogły zadbać o swoją formę i bezpieczeństwo podczas środowych ćwiczeń ABT i zajęć z Samoobrony. Po weekendowych pląsach nic tak nie wyciszy jak niedzielna joga na parkiecie w Gruncie.

Nie zabraknie tematów związanych z ochroną środowiska. W planach jest Gruntowne Sprzątanie Wisły w okolicy klubokawiarni oraz warsztaty dla zainteresowanych tematyką „Zero Waste”. W tym sezonie na tapecie będą również pieskie sprawy, spotkania około adopcyjne i behawioralne dla czworonogów i ich właścicieli.

Oficjalne wydarzenie: www.facebook.com/events/2199018187056840/