Inspiracją do sesji najnowszej kolekcji torebek Goshico była codzienność kobiety współczesnej. Kobiety, która niezależnie od wieku bawi się modą, przełamuje konwencje oraz wprowadzając do swoich stylizacji odrobinę szaleństwa. Przy tym wszystkim nie zapominając o praktycznej roli kobiecej torebki.

Na sesji spotkały się 3 pokolenia. 17-letnia Weronika przyszła policjantka, 30-letnia Olga modelka i pielęgniarka oraz 60-letnia Wanda baletnica i miłośniczka jogi. Zmieniały stylizacje, bawiły się trendami, eksperymentowały z modą, były dla siebie inspiracją oraz na nowo odkryły swoje JA. Złamały wszelkie stereotypy, przekonały się, że wiek nie determinuje naszych wyborów, a w modzie wszystko wypada każdemu.

Sesją chcemy zainspirować innych, ale to każda kobieta dla siebie powinna być największa inspiracją. InspiracJA, rewolucJA, afirmacJA. Dziewczyny, wszystko, co chcecie, macie w sobie. Okrywajcie swoje Ja codziennie! mówi dyrektorka kreatywna marki Małgorzata Kotlonek- Horoch.

Wiosenna propozycja to aksamitna listonoszka w kolorze pudrowego różu, kawy z mlekiem oraz kolorze koralowym zawieszona na eleganckim łańcuszku. Rok 2018 to kontynuacja modeli aksamitnych. Zdobyły serca kobiet dziewczęcym wdziękiem, uroczym detalem i ponadczasowym pięknem.

Zadebiutują modele z włoskiego nylonu, uniwersalne shopper bags w klasycznej czerni i charakternym khaki. Duża, pojemna torba wyróżnia się lekkością, minimalistycznym wzornictwem i uniwersalnością – propozycja dla kobiet aktywnych przesiąkniętych miejskim szybkim stylem życia.

Prosto z wybiegu – kufer z wężowym printem na skórze. Wąż obezwładnił torebki, kusząc drapieżnością i odważnym wzorem. Każdy egzemplarz to prawdziwy unikat, co zawdzięczamy niepowtarzalnej fakturze płata skóry. Klasyczną elegancję podkreśliliśmy bordowym akcentem i cienkim skórzanym paskiem.

Wszystkie torebki GOSHICO znajdziecie na pakamera.pl