Delikatne, w minimalistycznym stylu czy duże, rzucające się w oczy, asymetryczne i odważne? Niezależnie jakie wybieracie, jedno jest pewne – kolczyki koła są prawdziwym hitem wśród fashionistek i nie prędko nie wyjmiemy je z uszu. Zobaczcie nasze propozycje najpiękniejszych kolczyków kół od polskich projektantów.

Kolczyki koła to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Będziemy je nosić jeszcze długo i to niezależnie od okazji. Do pracy wpinamy w uszy subtelne koła w minimalistycznym stylu, a na wieczór nosimy duże, ekstrawaganckie, przyciągające spojrzenia koła, takie jak na przykład tworzy marka KOPI. Jeżeli lubicie podkręcić stylizację i dodać jej smaku, warto wybrać opcję asymetryczną i w jedno ucho wpiąć duży, oryginalny kolczyk, a w drugie mniejszy, delikatny. Do tego związujemy włosy w wysoki kok, który dodatkowo podkreśli wyjątkowość biżuterii. A co powiecie na kolczyki w kształcie plecionego koła? Nasze serca podbiły plecione kolczyki koła od marki UMIAR! I chyba będziemy je nosić przez cały najbliższy rok.

Wymarzone kolczyki koła od polskich projektantów znajdziecie w specjalnej selekcji na platformie Pakamera.pl. Wystarczy kliknąć tutaj.

foto: Pakamera.pl