Prestiżowe pokazy mody i wszystko, co z nimi związane, to luksus sam w sobie. Na szczęście granica luksusu nigdy nie została przez nikogo wyznaczona, dlatego projektanci w swoich prezentacjach na sezon jesień/zima 2014/2015 poszli o krok dalej i zalewając wybiegi złotem, podnieśli poziom luksusu do potęgi n.

Nie wszystko złoto, co się świeci, ale nie w tym przypadku! Wybieg, po którym płynnie poruszały się ubrane w złote tkaniny modelki, sprawiał wrażenie danceflooru w jednym z najbardziej prestiżowych klubów. Domenico Dolce i Stefano Gabbana nie oszczędzali w doborze aplikacji na zaprezentowane sylwetki, dając do zrozumienia, że złoto, to przepych i tak powinna nosić się kobieta Dolce&Gabbana. Prada, Rodarte oraz Carven zaprezentowali swoją wizję, w której to błyszczący materiał jest kluczem do sukcesu. W kolekcji Moschino, Jeremy Scott pokazał nam damski gang, który swoim luksusowym lookiem pełnym złota, ale nonszalancką postawą i pewnością siebie budzi respekt.
Tak projektanci przedstawili swoje projekty, a my nosimy jak chcemy! Połączenie z czernią jest zdecydowanie naszym ulubionym zestawieniem, a Was zostawiamy z selekcję go gold na pakamera.pl, gdzie możecie znaleźć swoje złote faworyty.