FESTA DI SYRENI ŚPIEW – czyli Sylwester w Syrenim Śpiewie

Jeszcze nie macie planów na Sylwestra? To nic! Mamy dla Was iście wystrzałową (jak to przystoi na taką noc) imprezę w wyjątkowym miejscu. Przed Wami FESTA DI SYRENI ŚPIEW – czyli Sylwester w Syrenim Śpiewie.

Stary magazyn z niesamowitą historią. Ściany przesiąknięte na wskroś spirytusem. Mowa o murach Centrum Praskiego Koneser, gdzie od września tego roku znalazł swoje miejsce legendarny Syreni Śpiew, który w nowym wydaniu jest także śródziemnomorską restauracją. To właśnie w tym miejscu odbędzie się pierwszy Sylwester nowego Syreniego Śpiewu. Będzie to prawdziwa uczta – zarówno pod względem jedzenia, jak i muzyki i wyskokowych trunków!

Syreni Śpiew Koneser, to już nie tylko impreza, to już nie tylko (aż) klub! To także wyśmienita kuchnia śródziemnomorska. Restauracja w nowej odsłonie czynna jest 7 dni w tygodniu, a jej sercem jest oryginalny piec do wypieku prawdziwej pizzy neapolitańskiej w zaledwie 90 sek.

A co czeka nas podczas Sylwestrowej nocy w klubie Syreni Śpiew Koneser? Otóż to będzie iście prawdziwa polsko-włoska zabawa, Włoska Festa w Syrenim wydaniu! Wszystko rozpocznie zasiadana kolacja w wersji Set – menu:do wyboru opcje: mięso, morze, rośliny. To będzie niezwykła okazja dla Gości, by poznac nowe smaki Cucina mediterranea di Syreni Śpiew. Wszystko oczywiście w towarzystwie najlepszych koktajli.

Później zacznie się prawdziwe szaleństwo! Strzelające butelki szampana, muzyka na żywo: zespół, DJ na winylach, czy saksofon. By poczuć klimat prawdziwej uczty niczym u Wielkiego Gatsbiego całą noc udoskonalą występy Burlesque oraz Aerial Show.

To jednak nie wszystko! Bo TWORZYĆ WSPOMNIENIA to misja Syreniego Śpiewu. Podczas tej szalonej nocy nie zabraknie takich atrakcji jak  ruletka, czy dedykowana strefa cygar, połączona z tastingiem.

Drogie Panie, tego wieczoru jesteście kokietkami. Oczarujcie Nas kreacjami! Panowie, pamiętajcie, elegancja zawsze w cenie. Sylwester w Syrenim Śpiewie to będzie niezapomniana noc!

To będzie niezapomniana noc!

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia – tutaj!

sylwester w syrenim śpiewie

Kontakt / Rezerwacje
rezerwacje@syrenispiew
tel. 602 773 449