Projektantka effe.colors tworzy bajecznie kolorowe obrazy z myślą o ludziach, którzy kochają otaczać się barwami i uważają, że elegancja nie zawsze idzie w parze z bielą, czernią i szarością. Jej prace to doskonała dawka pozytywnej energii na zimowe dni.

Ewelina Czarniecka jest uzdolnioną malarką, która łączy tradycyjne malarstwo akrylowe z nowoczesnymi technikami komputerowymi, w wyniku czego powstają niesamowite, odważne i nasycone kolorami obrazy i plakaty. Jak sama mówi, tworzy, aby odczarować swoje ponure (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym) otoczenie. Tak bardzo go nie lubi, że postanowiła wymyślić sobie własny, kontrastowy, żywy świat, w którym chciałaby żyć. Jej prace często przedstawiają ludzi (zwłaszcza postaci kobiece) oraz naturę, której Ewelina kocha się przyglądać i interpretuje ją na własny, kolorowy sposób. Przynajmniej jeden żywy kolor to element stylu Eweliny, którym artystka lubi otaczać się na co dzień.

Jeżeli macie ochotę odmienić swoje wnętrze plakatem w żywym, energetycznym kolorze, zajrzyjcie na platformę Pakamera.pl, gdzie znajdziecie prace effe.colors. Wystarczy kliknąć tutaj.

foto: instagram.colors/effe.colors