Ciąża to czas, kiedy najbardziej potrzebny jest spokój i relaks. W osiągnięciu takiego stanu pomoże wizyta w Centrum Kosmetycznym Dwór Elizy w Długopolu Zdroju. To miejsce, gdzie kobiety w ciąży otoczone są szczególną troską a dedykowane im zabiegi pomogą w osiągnięciu równowagi duchowej oraz przygotują ciało do zmian, jakie je czekają.

W Centrum Kosmetycznym dworu Elizy goście trafiają pod opiekę najlepszych specjalistów z zakresu Medycyny Estetycznej i Rehabilitacji, korzystających z najnowszych zdobyczy technologii i form odnowy biologicznej. Idea SPA – zdrowie przez wodę – została w Dworze Elizy oparta o najnowsze rozwiązania z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej. Goście mogą korzystać z basenu, saun (suchej i parowej), sali fitness, zabiegów hydroterapeutycznych oraz nowoczesnych gabinetów zabiegowo-relaksacyjnych. Szeroka gama zabiegów oparta została na składnikach pochodzenia naturalnego, a połączenie skuteczności natury i innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych sprawia, że kobiety w ciąży mogą liczyć na spełnienie oczekiwań, przy zapewnieniu pełnego poczucia bezpieczeństwa.

W ciąży dbamy nie tylko o zdrowie własne, ale też o zdrowie noszonego pod sercem dziecka, dlatego przed wybraniem się do SPA warto zasięgnąć opinii lekarza prowadzącego. Zdecydowanie nie można w czasie ciąży korzystać z zabiegów wykorzystujących prąd albo podciśnienie, krioterapii, wchodzić do jacuzzi z gorącą wodą, sauny (tradycyjnej i na podczerwień), łaźni parowej czy rozgrzewających skórę kapsuł SPA. Nie wolno również opalać się w solarium. Jeśli jednak lekarz nie widzi przeciwwskazań, warto skorzystać z z zabiegów ujędrniających, nawilżających i uelastyczniających skórę. Warto poddać się serii zabiegów zapobiegających rozstępom i delikatnych masaży rozluźniających napięte i nadmiernie obciążone mięśnie kręgosłupa. Dozwolone są także maski na ciało i masaże stóp, wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów.

Pobyt w SPA Medical dwór Elizy to doskonały pomysł dla pań, które w komfortowych wnętrzach i atmosferze spokoju chcą jak najlepiej móc cieszyć się czasem oczekiwania na najpiękniejszy prezent w życiu.
źródło: www.dwor-elizy.pl