DZiK, czyli Dom Zabawy i Kultury to niezwykłe miejsce na mapie warszawskiego Mokotowa. Lokal znajdujący się przy ulicy Belwederskiej 44 A oferuje swoim gościom szeroki wachlarz dobrej rozrywki, dzięki czemu od otwarcia w 2012 roku, szybko zyskał stałą grupę sympatyków. Do DZiKa można wpaść zarówno na pyszny obiad, klasyczny dancing, ciekawy koncert jak i na szaloną imprezę do białego rana.

Ktoś może spytać czym DZiK wyróżnia się na tle innych klubokawiarni w Warszawie, dlaczego akurat to miejsce jest tak wyjątkowe, co sprawia, że warto tu przyjść i zostawić na bramce lub przy barze tak ciężko zarobione pieniądze? Kluczowym słowem w przypadku DZiKa jest RÓŻNORODNOŚĆ, bowiem przy Belwederskiej, każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, bez trudu, znajdzie coś dla siebie. Ta położona bardzo blisko centrum, mokotowska willa z lat 20, daje nieskończoną liczbę możliwości na oddanie się wielu uciechom, które na pewno nakarmią i zadowolą niejedno ciało i umysł.

Jeśli lubicie imprezy do białego rana, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że w DZiKu melanże rozkręcali m.in.: szalony duet EXBOYFRIENDS, czyli Kędzior i Kostor, porywający tłumy FLIRTINI, I Say Mickey, Kovvalsky i wielu wielu innych.

Fani muzyki, szczególnie tej alternatywnej, również nie będą zawiedzeni. Na dzikiej scenie zagrali już Olivier Heim, Mister D, Karolina Czarnecka, Better Person, Der Father, MAGIC ISLAND, Wojtek Mazolewski Quintet z gościnnym udziałem Matyldy Damięckiej oraz Sean Nicholas Savage, a to oczywiście tylko namiastka dźwięków, które mogła usłyszeć publiczność na Belwederskiej.

W DZiKu bez problemu odnajdą się również osoby spragnione tańców, innych niż te przy szalonych, klubowych rytmach. Jeśli chcecie spróbować tanga lub swingu, to koniecznie wpadajcie na Mokotów w środy i niedziele.

Dom Zabawy i Kultury to nie tylko tańce i swawole, to także doskonałe miejsce na dopieszczenie swojego wyrafinowanego podniebienia. Szczególnie polecamy tradycyjny, niedzielny obiad serwowany w formie bufetu – idealne rozwiązanie zarówno dla rodziców z dziećmi jak i zagubionych imprezowiczów, których poniósł melanż.

Myślicie, że to koniec atrakcji? Nic bardziej mylnego. W DZiKu odbywają się również: ciekawe dyskusje, sztuki teatralne, zajęcia jogi oraz liczne atrakcje dla dzieci – spektakle, warsztaty, a nawet dyskoteki, podczas których rodzice mogą pobawić się razem z dziećmi.