Długi listopadowy weekend w klubie JASNA 1

Długi listopadowy weekend nie każdy spędzi w uroczej chatce w górach ogrzewając się płomieniem prosto z klimatycznego kominku. Dla tych co zostają w mieście mamy rozkładówkę na każdy dzień spędzony w klubie JASNA 1. Będzie płomień! Będzie wrzało i rozpali Wasze serca do utraty tchu! Taniec lepszy od jesiennych długich weekendów za miastem. 

8/11 The Tunnel
Z okazji drugich urodzin kolektywu Let’s Keep It Secret Productions zagrają dla Was: założyciel projektu Paul Findel oraz jeden z największych entuzjastów głębokich brzmień – DJ KAMszot. Nie będzie gości specjalnych, będą natomiast długie sety gospodarzy, którzy oprowadzą Was po najciekawszych zakątkach muzyki minimal i micro house.
Wydarzenie: facebook.com/events

9/11 Move Mozg #38

Już w najbliższy piątek, 9 listopada odbędzie się 38 edycja cyklu imprez Move Mózg. Nasz kosmiczny cykl po raz kolejny wyląduje na parkiecie klubu Jasna 1. Zapraszamy Was na spotkanie z dwójką niezwykłych artystów: Lady Oelectric – reprezentantka niemieckiej sceny disco, a także barwnym DJem ze Śląska- Janurzem. Niezwykła selekcja, kosmiczne dekoracje i nietuzinkowe osobowości to tylko pierwsze z brzegu hasła, które w minimalny sposób oddają wydarzenia z cyklu Move Mózg.

10/11 Ansome (hybrid set)
Już 10 listopada klubowa przestrzeń Jasna 1 zostanie wypełniona wyrazistymi dźwiękami UK techno, które zaserwuje mistrz gatunku oraz jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sceny – #Ansome. Nasz gość ma na swoim koncie mnóstwo przeszywających, na długo zapadających w pamięci wydawnictw, wydanych w takich wytwórniach jak Perc Trax, Mindcut Music czy Mord Records. #Ansome wyjątkowo upatrzył sobie nasz kraj, ale jego każda wizyta to niezwykle pamiętne wydarzenie. Wsparcia udzielą mu organizator Up To Date Festival – Dtekk, Violent, a także TAMTEN i Kosma na sali Barowej.

11/11 Klubowa Niepodległa
Działamy równie szybko i zdecydowanie, co nasz Rząd. Sejm RP ogłosił 12 listopada dniem wolnym od pracy, co jest wiadomością na tyle dobrą, że z tej okazji przedłużamy świętowanie nie tylko wydarzenia z Jasna na Pełnej – Ansome (hybrid set), ale również w symboliczny sposób (dzikim tańcem!) oddamy hołd naszej pięknej ojczyźnie – Polsce! Niech żyje Polska! Niech żyje Niepodległa Klubowa! Zagrają rezydenci klubu: VTSS, MKO, K.O.D. Koszt wstępu to symboliczne 19.18 PLN na 100 lat naszej ojczyzny.