Już w najbliższą sobotę rusza nowy cykl targów Flower & Local Market, który odbędzie się w samym centrum Warszawy, w nowo zagospodarowanej Hali Gwardii.

Podczas wydarzenia będzie można zakupić rośliny, sukulenty, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. A do tego doniczki oraz akcesoria do ekspozycji.

Oprócz tego w dziale Local znajdą się się książki, plakaty, dodatki oraz akcesoria modowe, takie jak biżuteria.

A co nas najbardziej zainteresowało?

FLY TRAP FACTORY

Macie dosyć uciążliwych owadów? Fly Trap Factory pomoże Wam się z nimi uporać. W ich ofercie znajdziecie między innymi muchołówki, kapturnice, rosiczki i dzbaneczniki. Pomogą Wam uporać się z uciążliwymi owadami w domu i ogrodzie takimi jak: muchy, osy, komary, muszki owocówki, ziemiórki czy mączlik szklarniowy. Będziecie też mogli liczyć na porady dotyczące uprawy i rozmnażania bezpośrednio od doświadczonego hodowcy.

https://www.facebook.com/FlytrapFactoryPL/

 

AMARANT

Podczas targów będziecie mogli skorzystać z warsztatów z plecenia wianków wiosennych, które poprowadzi pracownia florystyczna Amarant! Na jej stoisku kupicie również gotowe kompozycje kwiatowe. W sam raz na zbliżająca się wiosnę.

https://www.facebook.com/amarantkwiaty/

BETONICZKI

Betoniczki to doniczki wykonane z betonu architektonicznego. Dzięki kształtom inspirowanym bryłami geometrycznymi mają nowoczesny i oryginalny charakter. Przypadną do gustu osobom ceniącym prostotę oraz surowy, minimalistyczny design. Pasują do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym, skandynawskim, czy rustykalnym.
Każda doniczka jest wyprodukowana w Polsce i wykonana ręcznie.
Betoniczki idealnie komponują się z sukulentami, kaktusami i oplątwami.

https://www.facebook.com/betoniczki/

 

 

Targi będą odbywały się, co 2 tygodnie w Hali Gwardii, tętniącym życiem miejscu spotkań warszawiaków, obiekcie gastronomiczno-handlowym, gdzie można dobrze zjeść, zrobić zakupy i spędzić wolny czas.

Zapraszamy na premierę Flower & Local Market już w ten weekend!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/748945371974834/

FLOWER & LOCAL MARKET

24 lutego, sobota – 9:00-20:00

25 lutego, niedziela – 10:00-17:00

HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1

wstęp: wolny