12 – 13 grudnia w Galerii Kazimierz w Krakowie odbędzie się świąteczna edycja targów mody niezależnej – Christmas Cracker. Targi odbywać się będą na pierwszym piętrze Galerii, w dwóch sąsiadujących ze sobą lokalach, tworząc na cały weekend dwa wyjątkowe sklepy stacjonarne.

1 / 1

Podczas Christmas Cracker Goście będą mieć okazję zobaczyć i kupić ubrania od polskich projektantów, znaleźć wyjątkowe akcesoria i biżuterię, upominki dla najmłodszych, a nawet jedyne w swoim rodzaju kosmetyki. Na Christmas Cracker zagoszczą takie marki jak Intensi, Sugarfree, Yield Clothing, Mr. Gugu & Miss Go czy znana z programu Project Runway Dominika Syczyńska oraz wiele innych. Obecny będzie również portal Weardrobe.pl, który sfotografuje najciekawsze stylizacje Gości wydarzenia.

Partnerem targów jest Fundacja Sarigato wraz z akcją Karmimy Psiaki, która na miejscu wydarzenia przeprowadzi zbiórkę karmy dla krakowskiego schroniska. Goście Christmas Cracker będą mogli również wspomóc psiaki z 16 różnych schronisk w całej Polsce poprzez zakup koszulek, toreb i gadżetów na stoisku akcji.

Patroni medialni wydarzenia: Styl.pl, Maxmodels.pl, Pakamera.pl, Example.pl, Weardrobe.pl

Zapraszamy!
12 grudnia – 10.00 – 22.00
13 grudnia – 10.00 – 20.00