Jesienno-zimowy okres to czas, kiedy nieustannie poszukujemy otulenia i ciepła. To właśnie o tej porze roku mamy więcej czasu na rozwój swoich bardziej „domowych” pasji oraz na samo odkrywanie. Pakamera.pl zawsze pamięta o tym by robić to w najlepszym stylu.

Sezon jesień/zima w Pakamera.pl to coś więcej niż trendy z wybiegów. W najnowszej lookbookowej sesji autorstwa Ani Pińkowskiej i Justyny Jaworskiej, stylistka Kasia Łaszcz stawia na modę, która pobudza zmysły i ubarwia ten szary, nostalgiczny czas.

Nieśmiertelny styl wielu warstw nadal pozostaję „in”, lecz tym razem kolorujemy go wzorami i fakturami. W mroźne dni, nic nie sprawdzi się tak jak gruby wełniany sweter, w którym będziemy mogli się schować, popijając gorącą czekoladę z ulubionej porcelanowej filiżanki. Ciepłe, oversize’owe płaszcze to idealna propozycja dla osób, które kochają spacery. Warto łączyć go z dzianinami oraz z modnymi spodniami i kapeluszami w stylu tylu lat 70. Nietypowym pomysłem jest spódnica, która świetnie idzie w parze z grubymi skarpetami. Idealnym wykończeniem każdej zimowej stylizacji będą wełniane czapki i szale, które otulą Cię od stóp do głów! Z markami dostępnymi na Pakamera.pl sprawisz, że sezon jesień i zima będą jednymi z Twoich ulubionych pór roku.

Credits

FOTO: Ania Pińkowska / Pakamera.pl i Justyna Jaworska
MUA: Magda Łach / Firma Kokarda
STYLIZACJE: Kasia Łaszcz
MODELKA: Ania Zatoń / MangoModels
PRODUKCJA: Kasia Kępka i Monika Komorowska / Pakamera.pl
GRAFIKA: Gravika Hauswirt / Pakamera.pl