Botaniczna biżuteria od BOSKE

Minimalistyczna biżuteria, inspirowana botanicznymi motywami święci triumfy i na pewno jeszcze długo będziemy się nią cieszyć! Jeżeli szukacie idealnych kolczyków, naszyjnika bądź bransoletki z roślinnym motywem z pewnością zachwyci was botaniczna biżuteria od BOSKE.

Boske znaczy las. Za biżuterią marki stoi Katarzyna Typek – absolwentka wydziału form użytkowych na londyńskim Camberwell – University of the Arts. W jej ofercie znajdziecie przepiękną, unikatową biżuterię inspirowaną motywami roślinnymi. Boske tworzy delikatne kolczyki, naszyjniki i bransoletki, które zachwycą niejedną kobietę, a uniwersalne, minimalistyczne formy pozwalają na noszenie jej zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Możecie nosić je w kompletach lub solo, i naszym zdaniem będą pięknie prezentować się w dniu ślubu czy jako dodatek na studniówkę. Nas szczególnie zachwyciły pokryte różowym złotem kolczyki autorskiego projektu „Trawa morska” – okrągłe, eleganckie i w stylu vintage. Idealne pod choinkę!

Inspirowaną botanicznymi motywami biżuterię od marki Boske znajdziecie na stronie Pakamera.pl, wystarczy, że klikniecie tutaj.

foto: pakamera.pl