Biżuteria od Sary Mannei – historia projektantki

SIN by Mannei jest jedną z bardziej popularnych i charakterystycznych marek biżuterii na polskim runku. Wybrało ją ją wiele celebrytek – to dzięki minimalistycznemu stylowi połączonemu z koncepcją unikalnych, niebanalnych wzorów przykuwa uwagę polskich sław. Kim jest jednak sama pomysłodawczyni biżuterii SIN by Mannei? Poznaj bliżej Sarę Mannei – współzałożycielkę marki i autorkę wielu projektów biżuterii.

Sara Mannei – kto to?

Sara Boruc to polska stylistka i projektantka urodzona w Poznaniu 9 października 1984 roku. Co da się zauważyć dzięki jej oryginalnemu nazwisku, nie jest w 100% Polką – jej ojciec, Khalid Mannei, to Jordańczyk, a mama Hanna – Polka. Kim zatem jest Sara Mannei? Narodowość tej artystki można określić jako półżydowską. Nie jest jedynaczką – ma dwie siostry: Inez i Nadię (o tym samym egzotycznym nazwisku), z którymi wspólnie tworzy swoją biżuterię.

Prywatnie Sara jest żoną Artura Boruca – polskiego piłkarza występującego na pozycji bramkarza w polskim klubie Legia Warszawa. To właśnie dzięki związkowi z nim media zaczęły się interesować młodszą o 4 lata od męża Sarą. Para zawarła małżeństwo na wyspie Mykynos w Grecji w 2014 roku. Sam Artur przed związkiem z projektantką nie był jednak kawalerem – podczas pierwszych randek z Sarą miał żonę – Katarzynę Modrzewską, która wychowywała ich malutkie dziecko, Aleksandrę.

Ile dzieci ma Sara Mannei?  Jest mamą dwóch córek – urodzonej w 2010 roku Amelii (ze związku z Borucem) i Oliwii, której ojcem jest jej były partner Rafał Majewski.

Sara Mannei – kiedyś i dziś

Sara od zawsze pasjonowała się modą – jej początki w branży miały odzwierciedlenie na prowadzonym przez nią blogu modowym, na którym umieszczała wybrane kobiece stylizacje pasujące do jej stylu. Nawet na własnym ślubie z Arturem Borucem projektantka postanowiła zaszaleć i założyć ekstrawagancką suknię ślubną z odkrytymi plecami ozdobionymi wyjątkowym naszyjnikiem.

Mannei ma też za sobą epizod prezenterski, bowiem swego czasu w programie Polsat Cafe prowadziła „Shopping Queen”, a nawet debiut muzyczny – w wieku 18 lat stanęła przed jury Idola w Polsacie, prezentując swoje umiejętności wokalne. Idąc za ciosem, próbowała jeszcze swoich sił w muzyce, wydała nawet płytę „Mannei is Her Name”, która mimo przychylnych opinii krytyków i koleżanek z branży nie zrobiła furory w środowisku muzycznym. Sara nie poddaje się i mimo braku sukcesu, dalej wytrwale wydaje nowe single.

Jak sama mówi o sobie, jest obywatelką świata, pasjonatką podróży i mody – od paru lat zamieszkuje najróżniejsze miasta Europy, by stamtąd stale czerpać inspiracje trendsetterskie, które może wykorzystać w swoich autorskich projektach. Biegle włada trzema językami, a w jej życiu nie ma czasu na nudę.

Sara Mannei – biżuteria

To właśnie wielkie zamiłowanie Sary do mody zainspirowało ją do stworzenia wspólnie z siostrami marki SIN by Mannei. Skąd jednak wziął się pomysł na nazwę SIN? Od pierwszych liter imion twórczyń: Sary, Inez i Nadii – sióstr, które wspólnie kreują wizerunek marki, dzieląc się swoimi unikalnymi pomysłami. Ich wyroby jubilerskie charakteryzują się głównie innowacyjnością i ponadczasowością – w ofercie znajdziesz mnóstwo delikatnych wiszących kolczyków oraz drobniejszych ozdób uszu, naszyjników czy minimalistycznych chokerów. Biżuteria Mannei jest dostępna w sklepie blakesutherland.com możesz znaleźć bogaty i wyjątkowy asortyment marki, który na pewno przykuje Twoją uwagę swoją nietuzinkowością i oryginalnością. Zakładając biżuterię Sary Mannei, masz pewność perfekcyjnego wyglądu przy każdej ważnej okazji.