Biżuteria na wiosnę od ANIMALKINGDOM

Marka ANIMALKINGDOM to hołd kierowany ku naturze i wszystkiego co z nią związane. Biżuteria sygnowana ich metką to połączenie elegancji i luzu, która doskonale nosi się w każdej sytuacji. Najnowsza limitowana kolekcja marki o nazwie Eternal Spring to wiosna w czystej postaci!

Najnowsza kolekcja Eternal Spring marki ANIMALKINGDOM traktuje wiosnę jako twórczą inspirację. Jej głównymi bohaterami są kwiaty i liście jaśminowca oraz ważka i trzmiel, które zwiastują nadejście ciepłych dni. Wiosna daje nam radość z nowych początków i duży ładunek pozytywnej energii – mówią twórczynie biżuterii i dodają – Zaprojektowałyśmy biżuterię, która przemyca te emocje do naszej codzienności. Trudno nie wyczuć tego w kolekcji.

Do powstania Eternal Spring użyto wysokiej klasy materiałów, takich jak ręcznie polerowane srebro, srebro pokryte 24-karatowym złotem, naturalny cieniowany spinel oraz opalizujące kryształy. Dominujące kolory to pastelowe odcienie błękitu, różu, fioletu i żółci przełamane ciemną, soczystą zielenią. W tej wiosennej limitowanej kolekcji znajdziemy ażurowe asymetryczne kolczyki, bransoletki i naszyjniki przetykane drobnymi liśćmi i kamieniami szlachetnymi, podwójne delikatne naszyjniki, bransoletki z kryształami i wiosennymi chwostami. Każdy wzór został zaprojektowany w pracowni ANIMALKINGDOM i wykonany ręcznie zgodnie z tradycyjnymi technikami sztuki jubilerskiej.

Wszystkie nowości z kolekcji Eternal Spring są już do kupienia na platformie Pakamera.pl!

Fot. Martyna Łysy
Na zdjęciach: Emilia, Weronika, Olga, Dorota
Kreacja ANIMALKINGDOM team