Nowe miejsce :: PLAŻÓWKA SASKA Kępa

PLAŻÓWKA SASKA to nowa, letnia lokalizacja położona na malowniczym, prawym brzegu Wisły w sercu Saskiej Kępy, dzielnicy uważanej za jeden z najpiękniejszych skarbów Warszawy. Niewątpliwym atutem jest wspaniała lokalizacja. Spokojniejsza część plaży na Saskiej Kępie przy Moście Łazienkowskim to alternatywa dla rodzin i wszystkich innych chcących uniknąć tłumów w lokalizacjach Mostu Poniatowskiego.

Z Kładki Łazienkowskiej możesz zjechać rowerem wprost na ścieżkę rowerową przecinającą PLAŻÓWKĘ. Sąsiadujemy z Restauracją Boathouse, a zaledwie kilka minut spaceru dzieli od kultowego już PROMU KULTURY na Saskiej Kępie. PLAŻÓWKA SASKA to malowniczy widok na Wisłę i jeden z symboli Warszawy: ujęcie wody zwane Grubą Kaśką. Ciesząc się pięknem przyrody na świeżym powietrzu, możesz skorzystać z różnorodnych aktywności oferowanych przez PLAŻÓWKĘ. PLAŻÓWKA SASKA to lokalizacja ze stylem i osobowością, ponad 4000 m2 przestrzeni z piękną piaszczystą plażą, malowniczą zielenią, ogromnym wspólnym, drewnianym tarasem, różnorodnymi kuchniami, przestrzenią dla dzieci i dla chcących spędzać czas aktywnie.

Strefa gastronomiczna zaspokoi gusta wszystkich plażowiczów:
KIOSK RYBNY to smażalnia ryb w nowoczesnej formule. W naszym menu obok tradycyjnie smażonych ryb, znajdziecie takie pozycje jak bułka ze śledziem, fishburger czy angielski przysmak fish and chips.
KIOSK PIZZA z menu autorstwa naszego maestro pizzy Krystiana Mowela, serwuje ręcznie robioną pizzę z pieca, którą serwujemy do późnych godzin nocnych.
KIOSK GRILL oferuje szeroki wybór potraw z grilla, sezonowe sałaty czy domowe fryty.
KIOSK BAR serwuje najlepsze koktajle, świeże soki i pyszną kawę. Każdy z naszych KIOSKÓW oferuje szeroki wybór dań dla dzieci.

PLAŻÓWKA SASKA to przede wszystkim doskonała przestrzeń dla dzieci, wodna strefa zabaw, ogromna piaskownica czy kręgielnia. To tylko kilka z oferowanych atrakcji. W programie znajdą się wydarzenia sportowe, kulturalne, koncertowe, a także kino letnie. Przyjedź na poranną kawę, zostań na pyszny lunch, a potem rozkoszuj się zachodem słońca w rytm muzyki na żywo granej przez najlepszych DJ-ów.
Planowana data otwarcia Plażówki Saska to 11.05 godz:12