Bądź sobą :: Wtedy jesteś piękna

Bądź sobą… bo wtedy jesteś piękna! To hasło przewodnie najnowszej jesiennej kampanii marki, która ma rolę afirmacyjną. Nastały czasy, w których media społecznościowe zawładnęły życiem kobiet. Każda, codziennie scrollując palcem obserwuje wyidealizowane sylwetki i twarze bez skazy. Każda, codziennie próbuje być taka jak kobiety z „telefonu” zapominając przy tym o najważniejszym- o byciu sobą.

Rafał Bojar znany na całym świecie fotograf, słynący z tworzenia wzruszających opowieści o ludziach, w najnowszej kampanii marki opowiada historię o rudowłosej dziewczynie z piegami, niesfornymi lokami, która ani na chwile nie zapomina kim jest. Jak wartością kobietą jest dla swojego męża, jak wspaniałą mamą jest dla swoich dzieci, jak wspierając jest dla swojej przyjaciółki. Ale co najważniejsze ani na chwilę nie zapomina jak niezwykłą jest kobietą, po prostu. Ze wszystkimi wadami i zaletami akceptuje siebie i bardzo lubi obrazek, który widzi codziennie w lustrze. Michalina Cysarz twarz kolekcji na chwilę zapomina o całym świecie i delektuje się swoim towarzystwem. W końcu w życiu chodzi o to, żeby lubić siebie, być dla siebie dobrym, sprawiać sobie małe radości. Bo kobiety są tego warte.

W kolekcji znajdziecie dużo modnych krzyżyków, medalików i szlifowanych koralików. Tradycją stało się już, że bazą do każdej Oplotki są kolory ziemi, brązy czernie i szarości uzupełnione o zawieszki i koraliki. Wszystkie OPLOTKI wykonane są z wysokiej jakości srebra w różnych wariantach. Srebro czyste, srebro złocone klasycznym 24 karatowym złotem lub trend tego sezonu, czyli srebro złocone na różowo. Każda OPLOTKA wykonywana jest ręcznie przez autorkę marki i z taką samą starannością pakowana w piękne pudełeczka.

Projektantka Karolina Głuchowska co sezon przekonuje swoje konsumentki, że jedna Oplotka to wiele zastosowań. Nie bez przyczyna to biżuteria wielofunkcyjna. Użytkowniczkę ograniczyć może tylko wyobraźnia. W kolekcji znajdują się modele 2w1, 3w1 a nawet 4w1, dając tym samym możliwość tworzenia kilku stylizacji przy użyciu jednej OPLOTKI. Można zapleść ją dookoła ręki lub nogi, zrobić z niej oryginalny naszyjnik a nawet nosić jako boho opaskę na włosy, która jest już klasykiem tej marki. Rano wychodząc do pracy masz na ręku bransoletkę a już wieczorem idąc na plotki z przyjaciółką oplatasz ją dookoła szyi dzięki czemu zyskujesz zupełnie inny look.