Handmade Biz Summit 2023

Handmade Biz Summit 2023: Druga edycja konferencji biznesowej online dla branży handmade.

Handmade Biz Summit 2023

W dniach 11-15 września odbędzie się druga edycja konferencji biznesowej online dla branży rękodzielniczej: Handmade Biz Summit 2023.

Konferencja skierowana jest do pasjonatów rękodzieła, osób prowadzących biznes w oparciu o rękodzieło, przedsiębiorców z innych branż szukających sposobu na współpracę z branżą handmade.

Każdy dzień będzie poświęcony innemu tematowi m.in. przeglądowi technik rękodzielniczych, warsztatom rękodzieła online, social mediom i alternatywie dla nich, e-mail marketingowi, tworzeniu stron www, marketingowi afiliacyjnemu, mastermindowi.

Konferencja będzie realizowana w formacie online, więc możesz z niej skorzystać z dowolnego miejsca na świecie, na ulubionym urządzeniu.

Udział w konferencji w trakcie jej trwania będzie bezpłatny. Ale ponieważ to ogrom wiedzy do przyswojenia, dla zainteresowanych będzie także możliwość wykupienia rocznego dostępu do nagrań, by wrócić do nich
w dowolnym momencie.

Szczegółowe informacje o konferencji oraz formularz zapisu, znajdziesz w poniższym linku: https://oplotki.pl/handmade-biz-summit/

Zapisz się już dziś!