Ankali x Jasna 1

Wielkimi krokami zbliżamy się do upragnionego piątku. Myślami krążymy wokół ciemnych murów klubu na Jasnej i nie bez powodu wyczekiwanie jest wzmożone! Tym razem weekend rozpoczynamy niecodziennym wydarzeniem z udziałem Ankali czyli praskiego klubu, który jest jednym z najlepszych w tej części Europy. Z ramienia Ankali przyjeżdża dwójka rezydentów: Moreti i Psj. Kogo spotkamy tego wieczoru na Jasnej 1?

7/12 Ankali x Jasna
Ankali to przestrzeń klubowa stworzona z myślą o otwartych i świadomych muzycznie osobowościach, ulokowana w dawnej fabryce mydła w czeskiej Pradze. Stworzona z miłości. Dla każdego. Pomimo krótkiego stażu ten stołeczny klub zdążył zaskarbić sobie sympatię klubowiczów na całym świecie m.in przepiękną identyfikację graficzną, a także ambitnym i spójnym programem muzycznym. Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Jasna 1 stanie się kolejnym klubem obok Institut fuer Zukunft w Lipsku, a także LÄRM w Budapeszcie na europejskiej trasie Ankali.

Program: Møreti (Ankali / Prague), Psj (Ankali / Prague), Ola Teks (Jasna 1Move Mózg / Warsaw), Cyryl (Jasna 1Move Mózg / Warsaw)

link: www.facebook.com/events

8/12 Komitet Obrony Disco
K.O.D. idzie za ciosem, po raz kolejny zaprasza artystów spod znaku wielokulturowej muzyki tanecznej. 8 grudnia na Jasnej wystąpi duet Khidja. Flore i Rusu to artyści rumuńskiego pochodzenia, ich projekt czerpie garściami z tradycyjnej muzyki rumuńskiej, wybrzmiewa dźwiękami Bliskiego Wschodu, a wszystko zgrabnie łączą nowoczesne brzmienia berlińskiej elektroniki. Ich talent dostrzegły i wydały tak uznane labele jak Hivern DiscsMalka TutiEspecial, czy Love On The Rocks.

Obok Khidja wystąpi duet LOT (Kobra i Enigmat) należący do ekipy BAS, której nieszablonowe podejście do muzyki tanecznej od pewnego czasu skutecznie odświeża warszawską scenę, a także gospodarze wieczoru Pitti Schmitti & Kovvalsky. 

link: www.facebook.com/events