Animalove – wyjątkowe targi dla miłośników zwierząt

Już 10 listopada w Centrum Praskie Koneser odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników zwierząt! Animalove to nie tylko targi, to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta!

animalove targi

Targi Animalove już 10 listopada w Centrum Praskie Koneser w Warszawie. Jest to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich miłośników zwierząt , które już drugi raz odbędzie się na Warszawskiej Pradze. Czym zaskoczą nas organizatorzy tym razem? Podczas wydarzenia spotkacie grono wystawców, którzy zapewnią wszystko co potrzebne najróżniejszym zwierzakom. Na targach znajdą się akcesoria dla zwierząt, karmy, kosmetyki do pielęgnacji, przysmaki oraz wszystko, aby naszym zwierzętom żyło się z nami jak najlepiej.

Wspierajmy wspólnie polskie i lokalne biznesy.

Targi Animalove to strefy: zakupów, warsztatów, pokazów a nawet relaksu. Organizatorzy zapraszają całe  rodziny z dziećmi i zwierzakami do wspólnego spędzenia czasu. Podczas wydarzenia będzie znajdować się specjalna strefa zabaw z mnóstwem ciekawych atrakcji dla najmłodszych.

Misją Animalove jest również pomaganie bezdomnym zwierzętom i promowanie ich adopcji czy sterylizacji. Organizatorzy wydarzenia do współpracy zaprosili nie tylko wystawców, na targach spotkamy również  organizacje oraz fundacje, które opowiedzą o swoich działaniach oraz potrzebach. Nie zabraknie też profesjonalistów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą na temat zwierzaków.

Wstęp na targi jest bezpłatny! Zapraszamy ze zwierzakami!

Koniecznie potwierdź swoją obecność na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/678317939321376/