Moda na sushi przyszła do nas kilka lat temu. Nowe suszarnie pojawiały się jak grzyby po deszczu. Dlaczego kuchnia japońska tak bardzo trafiła w gust Polaków, że mimo upływu czasu i mody nowe sushi bary wciąż powstają?

Sushi jest lekkie, sycące, egzotyczne i smaczne. Poza tym w kuchni japońskiej kryje się cała filozofia. Jedzenie pałeczkami jest obowiązkowe. Pozostawienie nadgryzionego kawałka na talerzu – niedopuszczalne. Sos sojowy podkreśla smak, a ostre wasabi oczyszcza kubki smakowe przed kolejnym kawałkiem.

A co jeżeli nie możesz wyskoczyć do sushi baru? Zawsze można zamówić on-line. Ostatnio w ramach akcji „Razem z pyszne.pl wybieramy najlepszą kompozycję sushi!”  realizowaliśmy zamówienia poprzez portal. Jakie wrażenia? Zaskakująco dobre. Za każdym razem zarówno proces przebiegu zamówienia jaki i samo sushi było bez zarzutu.  Oprócz natychmiastowego powiadomienia o zamówieniu, które doszło na maila wraz z informacją o czasie oczekiwania na zamówienie, po kilku minutach zadzwonił Pan z pytaniem ile kompletów pałeczek będziemy potrzebować. To miłe.

Co jedliśmy? Zobaczcie na zdjęciach.
Przy okazji mamy dla was do rozdania 3 bony o wartości 100 pln.

Wybierz najlepsze zdjecie i napisz (w komentarzu) dlaczego właśnie to sushi chciałbyś zamówić na pyszne.pl – aby wygrać jeden z bonów na zamówienie jedzenia online!

Na odpowiedzi czekamy do końca tygodnia.