Jest tylko jedno takie miejsce w Warszawie i już w ten weekend będzie obchodziło swoje czwarte urodziny. Ekipa Baru Studio przygotowała dla Was pięć dni (!) hulanek. Zaczynamy dziś z Piotrem Zabrodzkim w ramach Piano Bar Studio, a kończy niedzielnym śniadaniem przy stole na Placu Defilad!

ŚRODA: PIANO BAR STUDIO x PIOTR ZABRODZKI

W ramach urodzinowej edycji cyklu, do pianina zasiądzie multiinstrumentalista Piotr Zabrodzki. Chcielibyśmy Wam napisać o tym, że Piotr pięknie gra w różnych zespołach i to na różnych instrumentach, że się pięknie ubiera, że pięknie śpiewa, że jak się uśmiechnie przy fortepianie to dziewczyny na widowni tracą przytomność. Że jak gra w 67,5 minut projekt, to Pałac Kultury się kurczy, a jak w Combo Tanecznym Janka Młynarskiego, to łzy wzruszenia lecą nawet kibicom Legii. Przyjdźcie, zobaczcie, dajcie się zaczarować.

CZWARTEK: CHRIS NIEDENTHAL 1989. ROK NADZIEI.

Rok 1989 to rok buntu, chaosu oraz rewolucji. Rok 1989 to także rok nadziei, wiary w wolność oraz oczekiwania na zmiany. Te przełomowe wydarzenia mógł uwiecznić na fotografiach jedynie ich mistrz, Chris Niedenthal. W ramach premiery i czwartych urodzin Baru Studio, 25 maja odbędzie się spotkanie z autorem. Wydarzenie poprowadzi Justyna Dżbik – Kluge, dziennikarka Radio ZET.

KOKTAJLOWY CZWARTEK

W urodzinowym tygodniu czwartek oddajemy i dedykujemy naszym barmankom i barmanom, którzy dbają o Was cały rok, a w urodzinowy koktajlowy czwartek przedstawią Wam letnią kartę alkoholowych pyszności. Ubierzemy się elegancko i będzie najpiękniej, a toastom nie będzie końca.

PIĄTEK: PAULA & KAROL. KONCERT PREMIEROWY OUR TOWN.

Pisali te piosenki przez ostatnie dwa lata. W mailach, smsach, przez telefon, zdalnie, na raty. Trochę w Polsce, trochę poza. Część pomiędzy. Międzymiastowo. Międzypaństwowo. To pierwszy koncert promujący nowe wydawnictwo Our Town.

SOBOTA: BAL MASKOWY

Będziemy przywoływać wielkie i piękne wspomnienia z całego roku. Życząc sobie upalnej nocy; przenosimy się do Rzymu; zakładamy najbardziej ELEGANCKIE kreacje, a na twarze zakładamy MASKI. Bądźcie w tym z nami. Na placu. W samym centrum miasta. Zaczniemy dźwiękami WIOLONCZELI (zagra Can Kehri), a przed północą rozpoczniemy najbardziej szaloną i malowniczą imprezę.

NIEDZIELA: URODZINOWE ŚNIADANIE PRZY DUŻYM STOLE

Wychodzimy na Placyk, żeby przy Długim Stole, wspólnie zjeść kolorowe, pełne różnorodnych roślin śniadanie. Z okazji 4 urodzin szykujemy toasty chlebem i jubileuszowo przygotowanymi warzywami