Rob (Afrofunk from Ghana) w Pardon, To Tu

Rob Roy Reindorf – ROB, to jedna z najbardziej legendarnych i enigmatycznych postaci na muzycznej scenie Ghany, a może nawet całej Afryki Zachodniej lat 70. Artysta wystąpi w w Pardon, To Tu!

Pod koniec lat 70-tych nagrał dwa legendarne albumy zatytułowane „Rob” i „Make It Fast, Make It Slow”. Po wydaniu trzeciej i, jak dotychczas, ostatniej płyty „Hell Fire” w 1981 r. zawiesił karierę muzyczną, by po ponad trzydziestu latach powrócić z pierwszą trasą po Europie, podczas której wspierać go będzie znakomity zespół składający się z muzyków współpracujących z takimi gwiazdami jak Ebo Taylor, Jimi Tenor, Embryo czy The Poets of Rhythm. Czujemy się wyróżnieni, że na jedynym w Polsce koncercie zagości u nas jedna z najbardziej enigmatycznych postaci na muzycznej scenie Ghany Rob Roy Reindorf, czyli ROB. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Uwaga, na tym koncercie nie będzie miejsc siedzących.

➳ Czwartek, 22.08.2019 – g. 20:45
➳ Bilety: 59 PLN (przedsprzedaż) i 69 PLN (w dniu koncertu)
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Rob Roy Reindorf – vocals
Jan Weissenfeldt – guitar
Andreas Kainz – keyboards
Tomi Simatupang – bass
Bernd Oezsevim – drums
Eric Owusu – percussion

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going. oraz w „Pardon, To Tu” przy barze (bilety kolekcjonerskie). Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‚na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.