Niepowtarzalnie, ale modnie. Ręcznie, ale z klasą. Bez planów i zamierzeń. Dla wybrańców, którzy patrzą przez to samo okno.
Ładne, estetyczne, stylowe, z ciekawych materiałów, zaskakująco wykańczane. Torby, kopertówki, portfele, dodatki.

Tworzone z oddechem, energią, radością i wiarą.

img_4150-2

img_4236-2

img_4233-2

img_4245-2

Zajmujemy się projektowaniem i szyciem toreb, kopertówek oraz różnych akcesoriów modowych.
Nasze prace są wykonywane z wielką dbałością o szczegóły, unikatowe, ale jednocześnie modne i praktyczne.
Zamawiając u nas torbę, masz gwarancję, że kupujesz jedną z tylko kilku takich samych sztuk, bądź że będzie to jedna jedyna na całym świecie!
Personalizujemy wyroby, poprzez indywidualny dobór wykończeń, oraz haftowane imiona, inicjały itp.

Zuzia Górska – ja, o sobie.

Mój tato zawsze mówił, że jeśli masz talent, to on Cię odnajdzie. Mój talent szukał mnie przez wiele lat, każąc mi próbować być pianistką, nauczycielem wf-u, rehabilitantem, a nawet kucharką.

Całe szczęście dopadł mnie, kiedy wydawać się mogło, że wszędzie było mnie łatwiej znaleźć niż tu. Mieszkam bowiem z mężem i dziećmi w miejscu, gdzie latem ciężko trafić, a zimą ciężko dojechać. W lesie, w przysiółku o dość przerażającej i nijak się mającej do rzeczywistości nazwie – Piekło.

Zaczęłam szyć – nie wiem czemu. Dwa lata temu po prostu zaczęłam. Wszyscy się dziwili i do tej pory dziwią. Ja też.

W krótkim czasie udało mi się stworzyć Pracownię, współpracuję ze świetnymi dziewczynami, które potrafią uszyć wszystko, z moich mglistych wskazówek.

Inspiruje mnie absolutnie wszystko. Inspiruje mnie życie.

Codziennie wchodząc co Pracowni myślę : ale ja mam fajnie! I realizuję kolejny pomysł, który przyszedł mi do głowy tuż przed zaśnięciem.

W to co robię wkładam dużo serca, czasu i każdej możliwej aktywności. Nie mam biznesplanu, ani tabelek przychodów i kosztów. Mam za to stos kartek z zamówieniami od klientów, dla których staramy się przygotowywać „wymarzone” torby i kopertówki.

Dobieramy kolory, wykończenia, do zdjęć ubrań, butów, włosów czy krawatu narzeczonego.

Robię to co lubię i lubię to co robię. Będę to robić dopóki będzie mi to sprawiać przyjemność, mam nadzieję, że do końca życia.

_