Bogata oferta deweloperów, porady ekspertów i dodatkowo możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Wszystko za sprawą Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się 20 i 21 lutego w hali EXPO XXI w Warszawie.

Poszukiwanie własnego „M” to często konieczność zmierzenia się z ogromem informacji i śledzenia nowinek nie tylko na rynku nieruchomości, ale też np. na rynku finansowym. Najlepszym sposobem na uporządkowanie tej wiedzy i uzyskania informacji z „pierwszej ręki” jest odwiedzenie Targów Domów i Mieszkań, które odbędą się w 20 i 21 lutego w godz. 10.00 – 17.00 w EXPO XXI w Warszawie. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej udostępni Zwiedzającym także strefę seminariów i porad. Eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz będą do dyspozycji odwiedzających Targi i pomogą Kupującym przebrnąć przez trudny i wymagający podejmowania wielu decyzji czas zakupu mieszkania.

Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje dla Zwiedzających. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. samochody na weekend z pełnym bakiem: Jeepa Renegade od Viggen Auto Autoryzowanego Dealera Marki JEEP w Warszawie oraz Seata Leon od SEAT Euromotor, jedynego autoryzowanego dealera Seat w Krakowie. Poza tym w puli nagród są także: voucher na zakupy o wartości 3000 zł  do realizacji w BoConcept w Warszawie, obraz „Danger” ufundowany przez BoConcept we Wrocławiu, vouchery na rejs do Szwecji ufundowane przez Stena Line, voucher na warsztaty z renowacji, stylizacji i malowania mebli do realizacji w with love to design i karty rabatowe Home Profit. – Zależy nam na tym, aby osoby odwiedzające Targi otrzymały najlepszą i najbardziej kompleksowa ofertę dotycząca rynku nieruchomości. Wiemy jednak, że wizyta na Targach to także czas spędzony z rodziną, dlatego chcemy proponować udział w dodatkowych aktywnościach takich jak konkurs z ciekawymi nagrodami czy strefa zabaw dla dzieci  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.

 

Więcej informacji: www.facebook.com/events/1726076810957278