Aura nas nie rozpieszcza. Temperatury skaczą, słońce mocno grzeje – prawdziwe lato. Czemu więc nie przenieść tego klimatu również do naszego mieszkania? Co powiecie na prawdziwie tropikalne motywy we wnętrzu?

Stawiamy na mocne akcenty: neonów w kształcie flamingów, bananów i kaktusów szukamy w internetowych sklepikach, które czasem kryją prawdziwe perełki. Pamiętajcie też, że neony możecie zrobić sami lub zlecić ich wyprodukowanie w odpowiednich miejscach. Świecące motywy rodem z dżungli czy tropikalnego lasu świetnie sprawdzą się w salonie lub kuchni, nadadzą charakteru i na pewno będą zwracać uwagę. Warto jest zwrócić uwagę również na bambusowe czy ratanowe meble z kolorowymi obiciami, czy ciekawymi printami.

Jeśli chcecie poeksperymentować i sprawdzić, jak podobają Wam się takie rozwiązania, spróbujcie z roślinami. Wykorzystajcie liście palmy, bananowca czy monstery, by przyozdobić stół lub zaaranżować wnętrze łazienki, które zamieni się w łaźnię z egzotycznego bungalowu. Jak Wam się podoba?

 

źródło: pinterest