Zapraszamy na Festiwal Azjatycki w Łodzi

Zapraszamy na Festiwal Azjatycki w Łodzi 18-19 września 2021 na Piotrkowskiej 217. Jesteście miłośnikami street foodu? Uwielbiacie egzotyczne smaki, a kuchnia azjatycka należy do waszych ulubionych? To wydarzenie jest dla was.

By spróbować kuchni azjatyckiej nie trzeba wyjeżdżać do Azji. Nie trzeba nawet podróżować po Łodzi w poszukiwaniu potraw z Japonii, Wietnamu czy Indii. Festiwal Azjatycki zaprezentuje Wam szereg orientalnych propozycji.

Dymiące tajskie stragany, oryginalne japońskie słodycze czy aromatyczny phad thai? A może gruzińskie chaczapuri czy tureckie wrapy?

W Łodzi zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i vietnamskie kanapki bahn mi. Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki kuchni wschodu jak i te oryginalne niedostępne na co dzień dania.

Nie zabraknie również dań kuchni koreańskiej oraz malezyjskiej jak i naturalnych azjatyckich kosmetyków.

Odwiedźcie naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407937816864260
oraz na Instagramie https://www.instagram.com/smacznytarg

Wpadajcie zjeść, zainspirować się i spędzić czas w super atmosferze. Gwarantujemy, że będzie pysznie! Strefa pełna smaków i zapachów – idealne miejsce dla smakoszy, ale i tych lubiących miło spędzić czas. Nie może Was zabraknąć:)

Festiwal Azjatycki w Łodzi
18-19 września 2021
ul. Piotrkowska 217

sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00