Zagrajmy dla Orkiestry – koncert charytatywny NZS SGH

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 28 lat! Na chwile przed wielkim finałem, chcemy zaprosić was na niezwykłe wydarzenie. Koncert charytatywny „Zagrajmy dla Orkiestry” pianisty Waldemara Malickiego, zorganizowany przez NZS Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Zagrajmy dla Orkiestry

Jeśli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to musi być i muzyka! W 2020 Orkiestrowe granie zaczynamy od niezwykłego muzycznego wydarzenia zorganizowanego przez NZS Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Już 8. stycznia 2020r. o godzinie 19:00 w Auli Głównej SGH odbędzie się charytatywny koncert „Zagrajmy dla Orkiestry”, podczas którego wystąpi bardzo utalentowany i niezwykle zabawny pianista Waldemar Malicki! Jesteśmy pewni, że doza klasycznych brzmień fortepianu i ciętych dowcipów zapewni uśmiech na twarzach i ciepło w sercu podczas zimnego początku roku.

Wstęp na odbywający się w Auli Głównej SGH koncert jest oczywiście wolny i otwarty dla każdego gościa, a w trakcie trwania wydarzenia zachęcamy do wsparcia celu tegorocznej edycji – rozwoju dziecięcej medycyny zabiegowej – poprzez tradycyjną, świetnie wszystkim znaną wrzutę do puszki!

Natomiast już 12. stycznia, w dniu ogólnopolskiego 28. Finału WOŚP, serdecznie zapraszamy na liczne pokazy, występu, licytacje i… spotkanie z alpakami! Podczas wydarzenia będzie można między innymi wylicytować książkę z autografem, pogłaskać alpakę oraz oczywiście wesprzeć działalność tegorocznej edycji WOŚP. Bierz więc znajomych, rodzinę, dziewczynę, chłopaka i graj razem z nami!

Więcej szczegółów na wydarzeniu tutaj!