Szykuje się prawdziwe święto ciała i zmysłów – w sobotę 27 kwietnia jużpo raz trzeci w Katowicach odbędą się targi kosmetyków naturalnych!

 

 

Ekotyki to największe na Górnym Śląsku wydarzenie dedykowane naturalnej pielęgnacji. 27 kwietnia Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziecie tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach, a także zdrowe detergenty, naturalne świece i ekoakcesoria. Owocowe peelingi, kolorowe, ręcznie wykonane mydła, pachnące olejki do ciała, nawilżające kremy i inne naturalne mikstury czekają na odkrycie!
Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi – tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych, ale też po prostu się potargujesz 🙂 Oprócz 90 wystawców, którzy zjadą do Katowic z całej Polski, na gości Ekotyków będą czekać kreatywne warsztaty, porady specjalistów od pielęgnacji skóry, kącik dla dzieci oraz foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem! Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie! Wstęp na targi jest bezpłatny!

 

Kiedy? Sobota, 27 kwietnia w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
——
Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł
na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne
zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.
—-
Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów
wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:
https://www.facebook.com/events/286303815396434/