Wiosenna edycja Targów DOBRY DESIGN już niebawem.

Najbliższa edycja Targów DOBRY DESIGN to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Przestrzeń pozytywnej wymiany z odpowiedzialnym dizajnem, modą i plakatem w rolach głównych.

Targi DOBRY DESIGN

Moda, dizajn i plakat w WIOSENNEJ odsłonie.

Zapraszamy Was na energetyczne spotkanie z twórcami, projektantkami i rzemieślnikami z całej Polski. Już po raz 40-sty mamy przyjemność organizować dla Was to wyjątkowe wydarzenie. I tym razem znajdziecie u nas najnowsze trendy, nowe kolekcje modowe, oryginalne, autorskie projekty, a przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą. Warto nas odwiedzić i naładować życiowe akumulatory.

Warto również wspomnieć, że zakupy na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie. Wszystkie rzeczy proponowane przez naszych wystawców to ich projekty, najczęściej realizowane przez nich samych lub w niewielkich rodzimych manufakturach. Ekologiczne i pełne miłości.

Targi DOBRY DESIGN WIOSNA są kontynuacją cyklu, który przyciąga wrocławianki i wrocławian od 2015 roku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Wśród wystawców znajdziecie wiele debiutantek i debiutantów, między innymi:

– Plakaty ASP – plakaty studentów wrocławskiej ASP
– Gustownik kwiaty i wnętrza – dekoracje
– Magdalena Konior – ceramika
– EMKA design candle – wellness
– INNAF – moda

Spotkacie u nas także znane Wam już dobrze marki, goszczące u nas cyklicznie.

– Matylda Zielińska, Hellaclay, Biżuteria Nakame, czyli biżuteria
– Gajaarte, Nekanda Ceramika, Arent Plates to oczywiście ceramika
– Beatnik Illustrations, Malwa Studio, miwoodo -plakat
– Aurelia & Zwei frauen, BUCLE, Pracownia Fio -moda wiosenna
– Poławiacze Pereł i CLAROSCURO z książkami
– Manufaktura Floks, DOBRY WOSK i socosy -koimy zmysły

Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych, czyli przytulanek, zabawek sensorycznych i wielkoformatowych kolorowanek 3D.

Włączamy się w pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy. Uruchamiamy specjalne stoisko, z którego całkowity dochód przekażemy na konto Fundacji Ocalenie. 

Zapewniamy niezmiennie dużą różnorodność prezentowanych przez nas propozycji. A tym razem blisko 80 wystawców zaprezentuje swoje projekty. Już tradycyjnie zajmujemy dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW -parter i 4 piętro.

Do zobaczenia!

TERMIN: sobota 26 marca, godzina 11-19, niedziela 27 marca, godzina 11-18
MIEJSCE: Concordia Design Wrocław
Wstęp: wolny

Patronat Honorowy: ASP Wrocław
Organizator: Targi DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna