Targi Dobry Design – święto polskiego designu

Przed nami pierwsza w tym roku, niedzielna edycja Targów DOBRY DESIGN. Wyjątkowe święto mody, plakatu i polskiego designu w samym sercu Wrocławia. 12 lutego, w niedzielę w Concordia Design Wrocław odbędzie się kolejna, wyjątkowa edycja Targów DOBRY DESIGN. Będzie to edycja walentynkowa, o miłości, ale o tej miłości opowiemy bardzo szeroko. Nie tylko romantycznie.

 

Zaprezentujemy tradycyjnie wybór znakomitych marek modowych. Oryginalne, autorskie projekty dla osób ceniących DOBRY DESIGN, znakomitą jakość i odpowiedzialną modę. Tym razem znajdziecie na naszych targach także propozycje modowe dla najmłodszych. Wśród biżuterii zobaczycie swoje ulubione marki i nowe wyłowione specjalnie dla Was zachwycające realizacje. Możemy pochwalić się także piękną ceramiką, oryginalnymi plakatami i ilustracjami. Zapraszamy także po książki dla dzieci. Podczas najbliższej edycji TDD zaproponujemy Wam również rzeźbiarskie formy dekoracyjne oraz znakomite wrocławskie szkło. Nie zabraknie klimatycznych świec o bardzo zmysłowych formach oraz ekologicznych kosmetyków. A nakarmimy Was autorskimi daniami które stworzy specjalnie na tę edycję wrocławska artystka.

Podczas najbliższej edycji TDD zobaczycie blisko 80 marek i tym razem połowa to debiutujące u nas projekty. Cieszy nas to ogromnie i trzymamy kciuki za nasze debiutantki i debiutantów.

Wśród debiutujących marek znajdziecie:

House Of LOVE POP UP Store – Love & Magic
Mucha Nie Siada HandMade – niezwykle torebki
TYC ART GLASS – szkło
BOSKE, Weronika Walenciak – autorski biżuteria i ilustracja
Soil story – ceramiczne kamienie do pielęgnacji skóry
UTUL store – wystrój wnętrz
NIUWEE – moda dla dzieci
PLANA, Per-Te, O!Fela – moda
Emilkuje, Tukan media- projektowanie i ilustracja – plakat, ilustracja
PLANTERA- smakołyki i food art

Oddajemy głos debiutującym u nas markom.

House Of LOVE POP UP Store! to przymiarka do stacjonarnego miejsca w którym znajdziecie wyjątkowe ciałopozytywne produkty, dizajn, gadżety i ofertę lokalnych ekspertek od relacji, przyjemności i dobrego dotyku, a także vouchery na sesje i bilety na wyjątkowe wydarzenia. Opowiada Matra Stoces z House of Love

UTUL_store czyli unikatowe, rzeźbiarskie formy dekoracyjne o funkcji wazonów, świeczników i innych akcesoriów wnętrzarskich! Produkty są przeznaczone dla miłośników świadomego designu – projektowane lokalnie we Wrocławiu. Te wyraziste, a jednocześnie skromne obiekty, idealnie wpisują się zarówno we współczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Bawią się naszymi zmysłami, wymuszają interakcje i zachęcają do eksperymentowania. Mówią Ala i Łukasz z UTUL store

POP UP ze smakołykami zapewni Plantera, która zajmuje się wegetariańskim i wegańskim cateringiem, produkcją wegańskich serów, warsztatami kulinarnymi i food artem. „Nakarmię Was kolorowymi i zdrowymi miskami, walentynkowym hummusem, słodkościami, miłosnymi naparami ziołowo-kwiatowymi oraz kawą z przyprawami.”- Zaprasza Michalina Kostecka – Plantera

Na Targach Dobry Design promujemy świadome i odpowiedzialne zakupy, tak istotne dla nas wszystkich w zmieniającym się dynamicznie świecie. Piszemy o tym często bo to jedna z naszych ważniejszych misji obok promowania rodzimego designu, rzemiosła oraz początkujących na rynku marek.

Podczas najbliższych Targów spotkacie również marki które znacie z poprzednich edycji TDD Jak zwykle przygotowują dla Was najnowsze kolekcje i moc rabatowych okazji nawet do -40%. Zapowiada się prawdziwa uczta dla wymagających.

BUCLE, Pracownia Fio, oh bemore, Ja.Gosia, Diaco – odpowiedzialna moda
Molo boom, mysticbrew design, SZLIFY, Hellaclay, ZIĘBA – biżuteria
B e a t n i k Illustration, Akwarelowe historie, Malwa Studio – plakat i ilustracja
Tashka- książki dla dzieci
Kria Goods, Igua, Ancomito – torebki, nerki
EMKA design, jaram się – zapachowe świece sojowe
Makutu, Opcja Natura – kosmetyki ekologiczne
ENDORFINY – wegańskie pyszności

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Zapewniamy niezmiennie dużą różnorodność i wysoki poziom prezentowanych przez nas propozycji. Zajmujemy dwie kondygnacje Concordia Design Wrocław – parter i 4 piętro.

Do zobaczenia!

TERMIN: 12 lutego niedziela, godzina 11:00-18:00
MIEJSCE: Concordia Design Wrocław
Wstęp: wolny

Patronat Honorowy: ASP Wrocław
Organizatorka: Targi DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna