Serial Whereismymind to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach weekendu. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każda sobota miał okazać się tą ostatnią. Kolejny odcinek naszego serialu… Tym razem Pomostową sceną razem z Kędziorem zawojują: Panda i Antek z AM Radio, których przywołaliśmy do odpowiedzi z tej okazji. 

11054318_768946499888506_1009161222437429448_o

Antek:

Muzyka to… Melodie.

Za decki zaprosiłbym… Raczej muzyków i wokalistów, których podziwiam niż DJów.

Swoim dzieciom zagrałabym… The Beatles i bajki na płytach, których słuchałem w dzieciństwie.

W muzyce najbardziej zaskakuje mnie… To, że wciąż potrafi mnie zaskoczyć.

Domówka czy party w klubie… Domówka, jedzenie, wino, przyjaciele.

Za 10 lat będę… Na szczęście jeszcze tego nie wiem.

 

Panda:

Muzyka to… Tak naprawdę całe moje życie. Moja mama jest piosenkarką, więc muzyka w moim domu była od zawsze i towarzyszy mi do dziś. Słucham każdego rodzaju i każdego gatunku, zależnie od nastroju, wiadomo.

Za decki zaprosiłbym… Flume’a, 20syla i Jamiego xx, gdybym miał zagrać najfajniejszą imprezę na świecie, ale też chciałbym zaprosić na jedną scenę Pezeta z Noonem, żebyśmy zagrali jeszcze ten jeden ostatni raz.

Swoim dzieciom zagrałabym… Soundtrack z Forresta Gumpa. A później, jak by już trochę dorosły, to puściłbym im także sam film.

W muzyce najbardziej zaskakuje mnie… Różnorodność i świeżość. Oczywiście zdarzały się w niej lepsze i gorsze okresy, podobnie jak lepsi i gorsi artyści, ale wielokrotnie mówiło się już, że muzyka, czy dany gatunek muzyki się kończy i wtedy następował przełom w postaci powrotu do korzeni lub też zupełnie nowych brzmień i inspiracji. W chwili obecnej jest tyle dobrej muzyki, że aż za dużo. Oczywiście nie, że narzekam, ale po prostu nie jestem w stanie wszystkiego przesłuchać.

Domówka czy party w klubie? Przez 14 lat zagrałem już ponad 1500 imprez, z czego te na domówkach mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Więc z jednej strony granie w klubach, to najlepsza rzecz na świecie, w której się super odnajduje, a zarazem całe moje życie, ale na chwilę obecną zdecydowanie wybrałbym domówkę.

Za 10 lat… Będę dalej grał imprezy, pomimo tego, że będę już miał prawie sto lat.

 

 

Co: #WHEREISMYMIND x ANTEK (AM RADIO) X PANDA x POMOST 511 x POWERED BY KĘDZIOR

Gdzie: Pomost 511

Kiedy: 12/06/2015, start: 22:00

Więcej info: https://www.facebook.com/events/687576034703450/