Wernisaż Wiosna jest kobietą! Pakamera.pl x Na Lato

Kobiety o kobietach, nie tylko dla Kobiet. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet oraz nadchodzącej wiosny łączymy siły z utalentowanymi ilustratorkami z pakamera.pl. 8 marca wyruszamy na wernisaż do Na Lato. Będzie kobieco, muzycznie z udziałem koktajli na bazie ginu i świeżych owoców.

4 utalentowane ilustratorki, 4 style, 4 odrębne spojrzenia na Świat. Łączą siły we wspólnym projekcie. Przedstawiają różne oblicza kobiet. Silne, piękne, barwne i wyjątkowe! Wystawa Wiosna jest Kobietą to opowieść o kobiecości, myślach, które nam towarzyszą, kobiecych obowiązkach oraz przyjemnościach jakie na nas codziennie czekają. Zapraszamy Was 8 marca na spotkanie z ilustratorkami:

Mary Zaleska jest ilustratorem oraz grafikiem kreatywnym z Trójmiasta. Edukacje oraz doświadczenie zdobyła w Nowym Jorku. Jej ilustracje skupiają się na postaciach kobiecych oraz na detalu, teksturze i kolorze. Skupia się na rozwijaniu swojego warsztatu artystycznego.

Ewelina Gąska jest ilustratorką i projektantką graficzną. W swej twórczości stawia na odważne kolory oraz wykorzystywanie licznych patternów. W większości jej prace to interpretacja znanych klasyków m.in.: Van Gogha, Fridy Kahlo, Vermeera oraz plakatów muzycznych i lifestylowych.

Joanna Gębal illustrations absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się ilustracją prasową, książkową oraz grafiką użytkową. Swoje ilustracje publikowała między innymi w magazynach: Kukbuk, Zwykłe Życie, Zwierciadło czy Wysokie Obcasy.

Sunday is Monday / Iza Kaczmarek-Szurek – ruch, witalność, przedsiębiorczość, siła. Działamy w obszarze aktywnego stylu życia. To proste przesłanie: Zadbaj o siebie! To może być joga, spacer, crossfit, śmiech, dobre jedzenie. Iza Kaczmarek-Szurek to autorka plakatów, ilustratorka. Jogę porzuciła dawno temu na rzecz wyciskania kilogramów na sztandze w imię zasady: „padnij ale powstań”.

Rozgrzewać Was będzie DJ ROMI i Dj Gafo, a chłodzić – najlepsze koktajle na bazie ginu Tanqueray No.10 i świeżych owoców. Second dancefloor: Jackpot Warsaw // fb event: Noc Kobiet w Dzień Kobiet // start: 23.00 // DJ: I Say Mikey

START: 22.00
TIX : FREE

Na Lato x pakamera.pl

NA LATO Day & Night, Rozbrat 44a
www.na-lato.com