Wege Festiwal w Bydgoszczy

Wege Festiwal w Bydgoszczy już 3-4.10!
Będzie to fantastyczna możliwość spotkania kilkunastu stoisk z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.

Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska!

Na miejscu zjecie pyszne roślinne hot dogi w chrupiących bułkach, frytki z batatów, smakowite domowe pierogi, burgery ze świeżymi sosami, azjatyckie wegańskie pho i wiele innych potraw! Do domu zabierzecie przepyszne gruzińskie chlebki oraz inne smakołyki.
Nie zabraknie także deserów takich jak orzechowa baklawa, orzeźwiające wegańskie lody czy też puszyste serniki w przeróżnych odsłonach!

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia!

Podsumujmy, na Wege Festiwalu znajdziecie:
– najlepszą kuchnię polskich wege restauracji, przepyszne falafele, hummusy i wege burgery, wege odsłony domowych dań, zupy, kuchnie świata, desery, ciasta, ciasteczka,
– wyjątkowe przyprawy, przetwory i produkty pakowane,
– książki, kosmetyki cruelty free, dodatki oraz modę!

Wege Festiwal Bydgoszcz,
Stadion Zawiszy
3-4.10.2020r
Sobota 12:00 – 20:00,
Niedziela 12:00 – 18:00

https://www.facebook.com/wegefestiwal