Wege Festiwal! – święto wszystkich wegetarian

Wege Festiwal! – święto wszystkich wegetarian

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Festiwal zawita do Poznania zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.
Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory. Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!

Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno, Festiwal Kawy i Czekolady oraz Festiwal Piwa Wina i Cydru.

Cena biletu- 5 zł. Bilety będą dostępne wyłącznie na miejscu!
Bilet uprawnia do wejścia aż na 4 festiwale : Wege Festiwal, Targi Ekopiękno, Festiwal Piwa Wina i Cydru oraz Festiwal Kawy i Czekolady

Więcej informacji znajdziecie na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/events/361713195196353

Wege Festiwal w Poznaniu 20-21.11.2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie pawilon nr3
sobota 11:00-20:00
niedziela 11:00-18:00

Serdecznie zapraszamy!