WEGAŃSKIE PORY ROKU

1 / 1

Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my dlatego stworzyliśmy nowy cykl WEGAŃSKICH PÓR ROKU, które odbędą się w 24 marca, 16 czerwca, 22 września i 15 grudnia.

Najbliższa edycja wydarzenia to Wegańska Wiosna, która  skumuluje w jednym miejscu producentów kosmetyków, jedzenia oraz ubrań z metką „VEGAN”. Przy Wegańskim Lecie zadbamy o świeże owoce i warzywa i lokalnych producentów. Podczas wegańskiej jesieni i zimie skupimy się na domowych przetworach i naturalnych produktach przyjaznym zwierzętom.
Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią. Poszukajcie roślinnych inspiracji razem z nami – wszystko co żyje w zgodzie z naturą i ekologią będzie na was czekać przez cały dzień na Mysiej.

A co będzie można zobaczyć podczas Wegańskiej Wiosny?

WEGE SIOSTRY

Wegańska alternatywa dla serów? Brzmi bardzo interesująco. Wege Siostry to firma, która powstała z zamiłowania do gotowania i tworzy wegańskie sery z nerkowców. Wszystkie produkty są tworzone ręcznie. Do ich produkcji używane są najlepsze składniki między innymi żywe kultury bakterii. Wege Siostry to produkty, które nie zawierają żadnych konserwantów i składników odzwierzęcych.

 

NUZEST PL

Nutrition for Life pochodzą z Nowej Zelandii i stanowią w 100% naturalną, wegańską alternatywę dla suplementów witaminowych oraz białkowych dostępnych obecnie na rynku. Wszystkie produkty są w pełni roślinne oraz pozbawione chemii i jakichkolwiek wypełniaczy. Są wolne od GMO. Nie znajdziecie w nich glutenu, orzechów ani soi. Z racji swego czystego składu, mogą one być spożywane także przez kobiety w ciąży oraz dzieci od lat 4.

KABAK

 KABAK to oryginalne skarpety projektowane przez miłych ludzi, by cieszyły i dobrze się nosiły. Skarpetki produkowane są w Polsce, a  do ich produkcji używana jest najwyższej jakości bawełna czesana. Dzięki selekcji najdłuższych włókien są miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Dobrze wyczesana bawełna pozytywnie wpływa także na żywotność skarpetek. Farbowanie przędzy odbywa się w Polsce. Stosowane barwniki nie uczulają i nie wpływają negatywnie na wrażliwe stopy.

Serdecznie zapraszamy

24.03 godz. 11:00-19:00

ul. Mysia 3