W ten weekend dzieje się w Iskrze! Rap History Warsaw świętuje swoje urodziny, Trzech muszkieterów daje swój koncert, a idealnym zwieńczeniem weekendu będzie chillout na Pikniku Warszawskim. Widzimy się!

unnamed

Zapraszamy wszystkich miłośników hip hopu na piąte urodziny Rap History Warsaw. Bawimy się już w najbliższy piątek od godziny 20:00 w klubie Iskra Pole Mokotowskie. To właśnie dzięki Rap History Warsaw stolica poznała historię hip hopu, a PKiN zobaczyli tacy goście, jak: Grandmaster Flash, Smif N Wessun, Large Professor, Phife Dawg, Slum Village, Jeru The Damaja, Cormega, Elzhi, Dead Prez, Camp Lo, MC Melodee i wielu innych. W piątkową noc w klubie Iskra na gości czekać będzie wiele atrakcji. Prócz alkoholu i smacznego grilla w niesamowitej atmosferze, na scenie wystąpi wielu znanych artystów takich jak: JWP/BC, Sokół, Włodi x DJ B, Hudy HZD a także Kuba Knap. Specjalnie z okazji urodzin pojawi się również AZ prosto z Nowego Jorku! Nie zabraknie również wielu Dj. Oto oni: Deszczu Strugi, DTL, Kfiatek, Steez83, Blekot oraz Anusz.

trzech muszkieterów (1)

 

Nie będzie to opowieść o mężczyznach z szabelkami i w kapeluszach. Co najwyżej mogą pomachać mikrofonem… Mowa tutaj o wielkich gwiazdach  rap sceny czyli: Grubsonie, Hubsonie i DTLu! Już w sobotę o 22 wystąpią w klubie Iskra Pole Mokotowskie. Szykuje się naprawdę wielkie widowisko. Występy artystów zostaną połączone z imprezą plenerową. Na terenie klubu Iskra znajduje się basen, dlatego warto wziąć ze sobą strój kąpielowy. Można być spokojnym. Kardynał Richelie nie będzie w stanie popsuć takiej imprezy. Nasz gwóźdź programu – Grubson – przybędzie na białym koniu zaraz po swoim występie na wiankach. Jego sylwetki nie trzeba chyba przybliżać. Swoje pierwsze kroki w hip hopie i rapie zaczął stawiać w 1993 roku. W trakcie swojej kariery dostrzegł siłę reggae i dancehallu, nie zapominając oczywiście o swoich hip hopowych korzeniach. Teraz znany jest w całej Polsce, a jego profil na facebooku śledzi ponad 800 tysięcy fanów.

unnamed (1)

Niedziela to idealny czas na relaks, dlatego warto wziąć swoją rodzinę lub znajomych i przyjść na… Piknik Warszawski! To cykliczna impreza, organizowana w każdą niedziele, na terenie klubu Iskra Pole Mokotowskie. W klubie Iskra, gdzie przez całe lato, co niedziela organizowany jest Piknik Warszawski. W godzinach 12.00 – 18.00 na świeżym powietrzu, na wygodnych leżakach lub w hamakach, goście mogą oddać się konsumpcji przeróżnych niesamowitych potraw sprzedawanych z Foodtracków. Dodatkowo wokół terenu rozstawiają się lokalni wystawcy, restauratorzy oraz producenci z pysznym jedzeniem, polskim designem, masażami, grami dla dorosłych i dzieci. Psiaki także znajdą coś dla siebie – specjalne smakołyki i gadżety.

 

Więcej info na FB:

5 urodziny Rap History Warsaw feat. AZ (NYC), JWP/BC, Sokół, Włodi, HZD, Kuba Knap

TRZECH MUSZKIETERÓW X GRUBSON X HUBSON X DTLX

PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie